Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

a co keby si napisala niekde vyssie? napr. ministrovi zdravotnictva?
napis mu cely rozpocet na mesiac a sumu ktoru vam dava stat!!!
ved dnes som pozerala v telerane, ze sa konal nejaky protest postihnutych pred ministerstvom! ze vraj ich vlada ignoruje!!!
chudatka sa im ani necudujem :(

radana

Vies Vitanka,na zaciatku som si aj ja myslela,ze ako to zvladnem..Ale da sa to..Je to nase vecne dieta,s tym sa asi nic nenarobi.Keby sme aspon nemuseli furt bojovat s uradnikmi :(

vitana

juj moja, tak to teda dost obnasa...este ze mas taku povahu, ina matka by to mozno psychicky nezvladala :( a na tom urade...dopadlo to asi tak, ze si ta vypoculi a to bolo asi tak vsetko :(

radana

U nas je to s tymi klincami velmi podobne :DDD No je to vela na benzin,ale ked spocitas,ze denno denne ho vozime a staci ze idem raz do mesiaca do Blavy k neurologicke s nim,hned buchne dalsich 500 korun na benzin.Potom do Sale na kardiologiu chodime casto....Toho je moc..

vitana

ty kokso 4- 5000 ??? to je teda suma. my s priatelom tiez dost jazdime, ale on ma firemne, takze za to neplatime. no ale keby sme mali aj my tak davat na benzin....no neviem neviem. je to dost velka polozka do rozpoctu.
inak s tymi klincami, dedko mojho priatela mi rozpraval, ze ked bol maly, dal mu dosku, klince kladivo a ze ked prisiel po neho na obed, komplet cela doska bola pozabijana klincami :))

radana

Minule jak som bola odniest papiere na urade,tak som uradnicke vysvetlila,co to za almuznu dostavaju rodicia,ktori sa staraju o chore dieta..Ked som jej to vsetko zacala sypat,tak len cumela.Hovorila som jej o benzine,o opravach na aute,potom aj o tom,ze tym,ze je maly plienkovany,tak ho kazde rano kazdy vecer sprchujem,kazdy den minimalne raz periem,u neho musim postelne prat aj kazdy2-3 den,tym ze je plienkovany...A toho je strasne moc.Tak som jej hovorila,ze tam treba kukat aj na spotrbu vody pri sprchovani,potom prasku pri prani,atd..Je toho strasne moc.Ale co mam robit..Zdravy choreho len tazko pochopi.A oni tie almuzny ako keby davali zo svojho.

radana

Tak to teda je demolator.. :( Najlepsie je mu na zahrade,zoberie si kladivo klince a pribija a pribija..To ma rad :DD

radana

V nasej rodine davame na benzin okolo 4-5000 mesacne a to sa da povedat ze ked nemusim,tak nejdem na aute.ale s malym sa inac neda.Uznali ho,ze je odkazany na individualnu prepravu,tak sme vybavili aspon tabulky a na niektorych parkoviskach nemusime platit a to iste je aj s dialnicou..Ale to pravdaze musi ist maly s nami,inac to neplati..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co sa deje - Fórum - ZDRAVIE.sk