Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

mas pravdu, moja babka zomrela pred 2 rokmi, byvala u nas, takze som bola na nu zvyknuta. Mala 89 rokov, zomrela uz na starobu a velmi sa trapila. Posledny tyzden nejedla, nepila...bolo to tazke.

jancecka

Krishka, to je super :D že tak skoro :DD to ti závidím D: ale každý máme to svoje :D čo chystáš na víkend?

krisha

ahojte, aj mne to vcer anejak haprovalo, tak som to potom uz vzdala. Pripajam sa ku gratulacii, Jajboli sa urcite potesi, vzdy sa ma na teba pyta, ako sa tu dari so saxikom:-) Dnes som prisla az na osmu a pojdem o dvoch domov. Tak som sa dnes rozhodla:-))

jancecka

ahojte kočky, včera ma vyhodilo zo zdravia a nedalo sa mi prihlásiť D:

schelly to ti gratulujem, si skrytý talent

schelly

čautee. ako mame?ja fajn. september bol pre mna uspešný. ako aj v robote, tak aj v sukromí. aký mate plan na víkend? ja zajtra rano ..no do obeda na ten Deň zelá do Stupavy a večer kamošovi na svadbu. Už sa celkom teším, aj keď si stále nemam čo obliecť :D Buduci víkend dalšia svadba..no roztrhlo sa s nimi vrece.
Na saxíku mi povedala učitelka, že som spravila brutalny pokrok. Chodím tam mesiac a už pojdeme hrať prvé pesničky..No toto by som do seba nepovedala.................A ešte sa ma spýtala, prečo som neprišla už skôr, že už zo mňa mohla byť paradna saxofonistka...Jaj..moja mama v tom nevidela zmysel.....tak asi preto. :)