Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ahojte..tak ja som sa vcera vypytala domov, zobrali sme s kamaratom motorku a sli na Duchonku za znamymi. Jancecka, aj tvoju dedinku sme prechadzali:-)

sedmikraska

fiha Maaria, tak pekne poslusne absolvuj vsetky navstevy doktora, mas sancu a uchranit :) vela ludi je takych co ochrnu zo dna na den a vibec z tim ,,nepocitali" -autonehody... ked som bola mala, tak mi moj brat nechtiac pichol do oka a tiekla mi z neho krv, myslela som, ze uz budem bez toho oka, ale napravilo sa :) od vtedy sa velmi bojim nepredvidatelnych veci.

[zruseny12]

sedmikraska,ja musim absolvovat tieto veci,lebo ked to neurobim mozem sa ocitnut na vozicku ked nie horsie...inak sa bojim,ale co uz...a na kazdeho raz dojde neboj.../myslim ako pises o tej teme o detoch/tiez je to pre cloveka bolestive ked nemoze otehotniet atd.poznam to...tak majte krasny den....zdarvim aj teba BARBINKA...

sedmikraska

si tak stedra :D Vy teda ste obe rozbehane po doktoroch :) si teraz citam tu temu o tych babatkach. Dievcata si tam pisu ako sa tesia na deticky a nejaka Jasminela im tam praje potraty a ine nechutenstva, som z toho uplne zhrozena a taha ma az do placu z toho, no proste pre mna nepochopitelne spravanie :(

[zruseny12]

jancecka...asi je to na stejno,je to tak bolestive ako aj pre teba...ako sa to vezme...inak diky za maily...pobavia..:0)))).....idem varit obed tak sa majte...pa

jancecka

sedmikráska, tak prepáč, na tvoje meniny, bude to odo mňa pre teba darček, venujem ti svoju laparoskopiu :D

jancecka

jáj mária, ty to máš veru horšie D: ako sa mi zdá, ja to nemám nič bolestivé a nepríjemné, aspoň si myslím, no uvidíme D: už nech mám bábätko

[zruseny12]

ahojte....no ja som tiez bola jancecka na svoju 18-nastku na mandle....ja idem v pondelok na vysetrenie a v utorok mi budu robit tiez tu sondu do zaludka...:0((((.........

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk