Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

sedmikraska

Áhojte, kvetinace som vyumyvala a pomalujem ich asi znovu alebo polepim nalepkami a paprad som chudinku tak ostukala, ale snad dorastie :)
Dnes je vonku krasne, to som rada :) a ty ako krihka? Vysmarena na nafukovacke? :D

krisha

asi ano Sedmi...s tym rozdielom, ze ja som pred kamoskami nikdy nevybuchla. Myslia si ze som ako ta skala... Vedia, ze na mna je vzdy spolah, vsetko vybavujem a dohadujem ja, ci uz chaty, stanovacky, opekacky, dovolenky, oslavy...proste vsetko. A ked nahodou nemozem ist niekam, tak sa vsetko rusi a nejdu ani oni nikde. No a ja mam potom dalsiu depku, ze preco som nesla, ze som im to pokazila. Ale pritom maja normalna mysel mi vravi, ze som im nic nepokazila a jednoducho sa tak rozhodli. Vzdy hovoria, ze bezo mna tam nieje sranda. V nasej partii som to ja kto keca a zabava.

sedmikraska

vies barbi, ja mam dost takych velkych starosti a koli nim ma dorazaju uz aj tie najmensie.
Holky rada by som s vami dnes pokecala, ale musim prec. Papa zajtra

sedmikraska

krishka si asi moje psychicke dvojca. Tiez som taka ista. Pred mojimi kamaratmi som vzdy tvrda ako skala. No Silvester je asi moj den, ked to naozaj nezvladam a 2x sa mi stalo, ze som vybuchla- raz ked som mala asi 17 rokov a to sa kamaratky dokonca az tesili, ze sa 1x postarali ony o mna :) a pred dvoma rokmi som proste bola nahnevana a kamaratky to zacali hrozne riesit a ukludnovat ma at o uz som sa uplne nasrala a nahucala na ne, ze si naozaj nemozem byt ani chvilu nahnevana :)

barbinka

ahoj sedmi, tak povedz z čoho si robíš veľkú hlavu? určite sú to len nejaké maličkosti a zbytočne si tým zaťažuješ hlavičku.

krisha

Jancecka...babsky vyjazd? Ja som si ich odchodila ked som bola mladsia, takze v tomto smere som uz taka kludnejsia. A ked uz sme pri tom, ani to ma nebavi...Sedim a pocuvam a rozpravam a tvarim sa ohromne stastne ale pri tom vnutri trpim...Som taky typ cloveka co dokaze kazdemu pomoct a poradit, sice teraz uz v mensej miere, lebo niektori ludia to zacali zneuzivat. No a potom si kazdi mysli, ze mna nic netrapi a ak aj o tom zacnem hovorit, tak sa vsetci smeju...ze Veron...ty a problemy a depka?