Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

kocky ale tu nejde len o chlapov...Napr. prave teraz som objedmala dovolenku, 11. odchadzam a vobec nemam z toho radost, ani sa netesim

barbinka

krishka neboj sa, ten pravý určite príde. ja si len myslím, že možno si aj z toho taká pesimistická. na silu by som tiež s nikým nechodila. a ten s ktorým budeš, ťa bude mať rád aj s tvojimi chybami. tak na tohto kašli.

jancecka

barbi, inak ak budete v Trenčíne, tak to budete blízko moje práce :DD

krishka, pokiaľ ťa má rád, tak dokáže prijať teba aj s chybami a uvidíš,bude dobre :D

krisha

ja neviem Janka. Spoznala som vela muzov, ale ani jeden mi nevyhovoval. Ja neviem, ci som az taka narocna, ale byt s niekym, len kvoli tomu, aby som niekoho mala, to nechcem. No a teraz som spoznala jedneho, ktoty je uplne super, ale asi vidi chyby na mne...

barbinka

krishka a prečo si taký pesimista? má to niečo spoločné aj s tým, že si sama? ako bez priateľa? nechýba ti to náhodou?

barbinka

tak janka ja mám tu v BA nákupných centier až až. mňa skôr zaujímajú pamiatky a kultúra, ale keď v Trenčíne to mám už aj tak pochodené, ale nevadí na hrad pôjdeme kuknúť znova.

krisha

ja viem Jancecka...ja posobim navonok ako neskutocny optimista, ale vnutri som totalny pesimista. Uz nejaky rok sa s tym snazim bojovat, no v poslednom case pesimista vyhrava...

jancecka

ale krishka, každé zlé obdobie raz pominie :D aby si nebola smutná ani my nebudeme dovolenkovať D:

barbi na trenčíne mám najradšej obchodné centrum Max :D aj v piatok sa tam chystáme, majú super zlavy