Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

aj ja si myslim, kamoska dokonca pri detoch pracuje na polovicny uvazok a robi si vysku. Tento rok mala statnice a ide dalej na Ing. Tak sa to urcite da, prve dieta mala ako 21 rocna.
Mala som uplne pofiderny obed, vobec mi nechutil. Mam pocit, ze doma si spravim to co si mala ty na obed, teda palacinky:-)

jancecka

dúfam že aj mňa to čaká, tiež si to neviem predstaviť ale chcem to zažiť :D myslím že každý si zvykne, veď to nejde hupom, ale postupne :D nie?

krisha

ja to mam tak isto Janka, neviem si predstavit, ze by som mala prist z roboty, navarit, starat sa o manzela, deti, popr. ist pre ne do skolky, do skoly, ucit alebo hrat sa s nimi...venovat sa im. Raz ma to ale caka:-)))

jancecka

ja som akurát dopapala, vzala som si z domu palacinky :D mňami :D
o spánku mi ani nevrav, ja nemám na nič čas, nejako ma to ubíja, myslím to že je skoro tma.
Neskoro chodím do roboty,to znamená aj neskoro z roboty,doma ani nič nespravím,maximálne zvrchu pospratujem a utekám na cvičenie a to nevarím, a nemám deti a manžela mám na týždňovke. Ak toto všetko budem mať doma a budem musieť zvládať, asi sa budem musieť vzdať cvičenia D: baví ma to, ke´d viem že to cvičím správne, dnes chcem ísť na dve hodiny. A ešte som zabudla, manžel ostane teraz mesiac doma,bude robiť na dome. Každý deň,čiže ako prídem z roboty,budem musieť upratovať a upratovať a umývať a kde vsuniem cvičenie? A hned je tma a ako je tma mňaláme na spánok, keď je cez zimu tma pomaly o 4, ja by som už spala, je to normálne?

krisha

tak tak...Cakam na obed, ideme az o pol dednej a uz som hladna ako svab:-) Ani neviem, co mame, necham sa prekvapit. A uz sa aj domov tesim, chcem sa ist konecne poriadne vyspat

jancecka

presne, keby mal človek stále len myslieť že sa mu môže niečo stať, tak by bol celý život o hovne, ustráchaný

krisha

asi kvoli stylu zivota, ktory som mala a este aj mam:-) Ale tiez sa v podstate nad tym nezamyslam a uzivam si zivot, ved som este mlada:-))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk