Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ahojte...vcera ste tusim smutnu temu preberali...mne v poslednych 5 rokoch zomrelo tolko znamych a pribuznych... Pred dvoma tyzdnami sa zabil spoluziak na aute, je to hrozne, mladi ludia a pridu o vsetko krasne, co zivot ponuka. Nuz, ale asi to tak muselo byt.
Ja som zostala v BA, dnes sa pojdeme kupat do Senca, uz sa tesim, dam si aj masaz, oddychnem si a zrelaxujem. A vecer vyrazim do uliiiic:-)))
Jajboli..synacik prisiel v poriadku? Karotka gratulujem a zelam vela stastnych kilometrov bez nehody:-)) Pekny dnik vsetkym prajem...A ozaj, Sedmikraska este stale dovolenkuje???

karotka

Ahoj=)
Tak ...=) som z ke a mam 20=)...a strucne (teraz ako v pokuseni:D alebo riskuj:D:D:D)
prave idem na VS, do Brna na umenie=)z coho sa velmi tesim, lebo budem studovat to, co ma naozaj bavi...aj ked s rocnym opozdenim..(a ktovie este ako dlho:D)
nie, auto nemam kdeze:D ale mozem jazdit na starej favoritke ktoru uz nikto nepouziva, tak budu nasi radi ze ju prevetram:D a konecne spravim TK...
No, mne presne ked som zacinala jazdit umrela byv. spoluziacka v nehode...=( kvoli takym blaznom presne=(