Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

karotka

ahojte=)
mam vodicak;)
jupiiiiiiiiiiiiiiiii
(akurat na konstrukcii aj na jazde som bola uplne posledna:D takze si viete predstavit aka som bola vystresovana:D)

[zruseny12]

sak dnes to dali na najdiskutovanejsie...to boli nejake deti co sa hrali,ale ja si myslim,ze odkedy som zastala Barbinku odvtedy ma tu zacali tiez napadat...ale zacala ta GERDA... a ked ja som uz bola sprosta voci nej nepacilo sa jej to....ja inak sa nehadam,ale vcera som jej chcela ukazat,ze aj iny vedia byt neprijemny....kaslat na nu....tak sa maj krasne....nechodim sa hadat,ale pomahat...mozno aj jej to pomohlo,ze si ponadavala a pourazala....:0)))).......

Dr jajboli

Odchádzam, práve ma volala priateľka na návštevu, tak odbehnem, lebo aj tak som si neľahla a už si neľahnem, lebo je pomaly večer. Tak sa zatiaľ majte, ja prídem čosi-kamsi. Papá všetkým

Dr jajboli

ano, nie je veľmi zhovorčivý. Hovorí len keď musí, alebo niečo potrebuje:D
Čítala som ťa na Chrobákoch, čo ste sa tak hádali, pane bože, Už zakročil aj Andrej administrátor. Sodoma-gomora.Ako dobre, že je naša téma taká kľudná. Veľmi ste mi tu pomohli. Vždy sa opakujem, ale je to tak. A teraz zase budem odkázaná len na vašu pomoc, myslím po duševnej stránke, lebo asi zošaliem, ako rýchlo niečo nenájdem. Myslím na prácu!

[zruseny12]

jajboli, to sa ta na to pytala krisha...nie ja...ja viem,ze ty nemavas tichu domacnost len ticheho manzela...ze?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk