Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

aj ja ti držím Karotka palce, určite to zvládneš, cítim to! A ešte aj počasie bude lepšie,.Ničoho sa neboj a buď smelá!

krisha

to nic karotka, autoskoly takto zarabaju na ludoch. Este sa nikdy nestalo, zeby na 1.krat spravili vsetci, aspon u nas je to tak. Drzime:-D

karotka

no ja mam zajtra skusky na vodicak...uz druhykrat, prvy raz som pohorela na teste:D a strasne sa bojim jazdy:D
tak len tolko:D:D
drzte palce

[zruseny12]

nevadi jajboli....ja aj tak stede nepochadzam,ale urcite z videnia by som niektorych poznala...ale je odomna 10 rokov mladsia tak neviem...sak to je jedno....

krisha

no ved aj to robim:-D ale uz neviem, kde sa mam hrabat, vsetko mam preskumane:-D bola som si aj teraz zapalit, vyprevadit mamu, ta sla uz domov. Mam tu este kusok pizze, tak ju idem zdolat. Preco mas tichu domacnost??

Dr jajboli

tak sa neboj, ja by som chodila hore-dolu, hrabala sa na nete, fajčila, a už pôjdeš domov. Idem už ten riad umyť. Bola som na"tichej domácnosti"

krisha

asi nam sibe obidvom:-D myslela som 2.8 samozrejme. Vtedy musia byt dokoncene uzavierky a ja ich mozem kontrolovat. Jaaj, uz sme tu len dve a kolegynka o styroch odchadza. Potom ostanem v kancli, tusim aj na celom poschodi, mozno aj budove sama:-D Ale vlastne su tu recepcni:-D

Dr jajboli

tak si písala, že materiál príde až 2. teraz mi dochádza- druhého 8. si asi myslela, nie o druhej, však? takže nie si prepracovaná, ale mne šibe! zle som to pochopila-hihi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk