Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

prečo sa bojíš? neboj sa, veď som tu!!!! Na chvíľu odbehnem ten riad umyť, lebo odvtedy tu stále sedím, a potom sa vrátim, neplačkaj moja!

krisha

to som vazne povedala? To si nepamatam...asi mi uz sibe:-D som prepracovana. Este dve hodky tu musim stravit a o chvilu tu ostanem sama...bojim bojim:-D

Dr jajboli

Krisha tu som, len som klebetila so susedkou, ved ty si zaliezla!A si povedala, že o 14-tej budeš mať robotu!
MAria, neviem, ako sa volá, ale okolo 30 rokov má určite, hore-dole pár rokov.

[zruseny12]

no je...ja som tiez v Moste stretla jednu z Girattoviec...a to bolo roku 1988,kedy sa nezviklo az tak chodit po svete...

Dr jajboli

no dobre, zaliezli ste všetky, tak ja sa chystám spať, a nakoniec vy spíte a ja tu strážim! Ja to rada a vďačne robím, takže kľudne oddychujte!Postrážim to tu...... na chvíľku...

Dr jajboli

Predstav si, že môjho synov priateľ, ktorý teraz žije v Čechách žije s jednou od Vás a v 2.8. sa bude ženiť v Giraltovciach. No nie je ten svet malý?

Dr jajboli

Nariaa, ty čo tak často umývaš okná? nudíš sa? Prídi aj ku mne umyť. Ja mám problém nie s umytím, ale s kvačkaním záclony-fúj, sú tak vysoko a ja som asi nejako scvrkla, lebo ich nedotiahnem vykvačiť a potom idem spadnúť zo stoličky, čo sa mi zvykne tak zatočiť Hlava. To preto musím umývať vtedy, keď je niekto doma, a keďže nikdy nikoho niet, okná sa umývajú "dažďom"hihi

[zruseny12]

ja som mala umyvala okna,ostali este v kuchyni neumyte....no a teraz mozem odznova vsetky zasa....lebo su zasa spinave ako dazd prsi...:0((((.....ja sa na to mozem....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk