Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

Zase sa zmráka, ako komu sa chce pršať, vše vysvieti slnko a dusno je, a fúka vietor, fúj, neľúbim takéto premenlivé počasie. Sú aj u vás nejaké povodne, alebo len na východe?

Dr jajboli

Aj ja rada vybavujem telefonáty, takže by som ich aj časovo stíhala. Idem asi umyť riad z dobrého obedu, dopiť kávu, jednu zdravotnú a asi sa zvalím aj za teba Krisha. Nejako sa mi lepia oči. Ináč veľmi dobre zaberá káva Nescafé, tá vie tak postaviť na nohy! ale dobrá silná! Vyskúšajte, je to oskúšané u mňa!

jancecka

jajboli,nemusí sa vyhovárať na počasie, ved to je aj pravda, aj ja som z neho oťapená, takto som si leto nepredstavovala, mala som na pláne chodiť do práce aj z práce na bicykli, no to idem cez polné cesty, ktoré nemajú šancu sa v tomto počasí obschnúť, vôbec nie som opálená ako po minulé roky
krishka,už len hodinka a budeš môcť makať :DD a ja rada vybavujem telefonáty, presmeruj mi ich pár

krisha

heej a kam si pojdem pospat? Zeby do archivu? Ja dufam, ze vy mi tu budete robit spolocnost. Vcera som mala 4 kavy a nezaberalo. Dnes pijem druhu, tiez nezabera:-D uz som aj na zdravotnej bola, aj som poklebetila. Rozhodla som sa dnes vybavovat telefonaty, co nemam moc rada a stale som to odkladala

Dr jajboli

ahojte, krishka, janka, aj ja som stále unavená a to nechodím ani do práce, vyhováram sa na počasie. Stále sa mi drieme a v pondelok som prespala celý deň s 10 minútovými prestávkami na napitie a spala som do utorkového rána a dnes to vyzerá zase tak obdobne.
No tie dáždniky! aj mne sa vyvrátil ako kvet, aj som sa smiala, aj šomrala, a potom som sa na to vykašlala a zmokla som, topánky sa ešte stále sušia-hihi

jancecka

ahoj jajbolí, dlho som si s tebou nepísala :D inak s tým dáždnikom, aj mne sa včera zlomil :D bol silný nárazový vietor, najprv mi ho podfúklo, potom vyvrátilo, potom zlomilo napoly :D zmoknutá som bola asi ako ty

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk