Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

no dnes mi trhali osmičky. tak asi si dám výživu, tie mám aj nakúpené. ďakujem za tipy, ale inak je to tuším taká istá strava ako keď mi mnadle vybrali.

krisha

aspon dve hodinky nejedz, nech sa ti tam nespravi nejaka infekcia a potom si sprav nejkau kasu, zemiakovu alebo krupicovu ked lubis...a ked ti prestane ucinkovat injekcia a zacne ta to boliet, hned si daj tabletku a mozes si ju davat kazde 4-5 hodin

Dr jajboli

Ahoj Barbinka, tebe dnes čo robili, trhali alebo ti už nasadzovali strojček! Daj si puding, ale nie teplý, aby ti to neuškodilo, taký kupenský so šlahačkou, alebo detskú výživu a namáčaj si piškóty, alebo nejakú polievočku

barbinka

no kúpila som si panadol ultra. je proti silnej bolesti a nedráždi žalúdok. tak som zvedavá. mám si to dať až keď mi prestanú účinkovať injekcie.ale som aj hladná a ja vôbec neviem, čo si môžem dať. nič mi nepovedali.

Dr jajboli

Krishulka moja, ty sa za pneumatiky netráp, ja ich mám tri s cicíkami dokopy, a keď si chcem niečo pozrieť, tak si pýtam niečo na slona! takže keď niečo vidím, a je mi dobré, šups ho, do košíka, a potom"nemáme čo jesť" hihi, hlavná vec, že je skriňa plná, že keď chcem niečo do nej vložiť, musím sa rozbehnúť...:::)))

krisha

caute priselci, Barbi aj Mariaa. No ja do roboty potrebujem elegantne veci, ale objavila som perfektny obchodik s latkami, tak si davam zaujimave kusky sit:-D Barbi, aj ti predpisal nejake tabletky? Alebo si si kupila?

Dr jajboli

Krishulka moja, ty sa za pneumatiky netráp, ja ich mám tri s cicíkami dokopy, a keď si chcem niečo pozrieť, tak si pýtam niečo na slona! takže eď niečo vidím, a je mi dobré, šups ho, do košíka, a potom"nemáme čo jesť" hihi, hlavná vec, že je skriňa plná, že keď chcem niečo do nej vložiť, musím sa rozbehnúť...:::)))

barbinka

ahojte dievčatá. tak mám po tom, zatiaľ ma ni nebolí, ešte účinkuje asi injekcia.som rada, že už mám ale po tom.

Dr jajboli

kruci-fuci, takže sa zase budem tu sama zo sebou rozprávať, ale nevadí, viem že si to čítate:)))
Barbinke už robia zúbky, alebo trhajú,
No, ale veď vylezte z úlikov, či už ste sa rozhodli, že idete pracovať? Tak dobre, ja idem na kávu a dám si aj dyňu-červenú-aby ste vedeli a dám si ju aj za vás