Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

kruci-fuci, takže sa zase budem tu sama zo sebou rozprávať, ale nevadí, viem že si to čítate:)))
Barbinke už robia zúbky, alebo trhajú,
No, ale veď vylezte z úlikov, či už ste sa rozhodli, že idete pracovať? Tak dobre, ja idem na kávu a dám si aj dyňu-červenú-aby ste vedeli a dám si ju aj za vás:D

krisha

jaj, ty sa mas Jajboli. Ja aj ked si chcem nieco pekne a stylove kupit nic mi nieje dobre...chcelo by to schudnut, lebo pneumatika nepusti:-D

Dr jajboli

a čo vy , po nákupoch? Aj ja som v sobotu behala po meste a urobila som si "štyri radosti" a deň predtým tri radosti. Kď som naštvaná, stále si jkúpim čo len maličkosť... hihi. Tento týždeň to bolo v stredu- predĺžený čierny top, biele plátené široké gate, vo štvrtok, zelená vesta s kapucňou-imidzovka, zelené lesklé sako, či čo to je,akoby gumové, ale to nie je gumové, také talianske, proste super sako, potom taká istá zelená košeľa, ako hrášok, v sobotu tričko červené(ako materské)červené plátené gate a trištvrťové kaki gate. A teraz rozmýšľam, z čoho kúpiť mäso:D

krisha

samozrejme..ved cigan ti ani inak nepovie, ako pani, panicka, mlada pani. Vzdy ked tam idem davam si sluchatka do usi, lebo to nenevidim. Viem, ze oni chcu len predavat a zarabat, ale radsej nech ma neoslovuju, lebo mam na to alergiu:-D Neboj, ked su doma v Dunajskej Strede, tak su taky isty ako mate vy v TO

jancecka

za rok???? to hádam nie :D ja pôjdem ešte v auguste, lebo vraj donesú jesenný tovar :D tak tak :D a inak máte tam milých cigánov a to myslím vážne, lebo v topoľčanoch ti ani dobrý deň, ani ďakujem nepovedia, pekne nás oslovovali mladé panie :D

jancecka

jasné že kúpila, no hlavne kôli nemu som tam šla, teplákovú súpravu dlhú, mikinu, trištvrťové tepláky, krátke tepláky, jedno tričko len,neviem prečo ponožky :D a sebe ešte gatky :D

jancecka

inak krisha, ked tam ty chodievaš, býva to len v piatok a v nedeľu? mne by vyhovovala sobota ale asi si nenavyberám,čo?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk