Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

samozrejme, čím viac vecí tam mám tým si nemám čo obliecť :DDD
inak rada by som tam šla ešte jeden krát,lebo som si zabudla kúpiť tričká a aj manželovi,nejako som len tepláky a mikiny ale tričká vôbec

krisha

tak ste teda boli spokojne:-D ja sa chystam dnes do mesta, lebo tano som otvorila skrinu a hned chytila nerva, ze si nemam co obliect..urcite poznas:-D

jancecka

no o blúdení by som radšej pomlčala :DDD
švagor nás potom nechal v poluse,a šiel za kamošom, mali sme ho čakať pri vjazde do garáži asi za hodinu, no kto mal vedieť že je tam tých vjazdov viac?? :DDD tak sme sa náhaňali okolo polusu asi trištvrte hodinu :DD šak tri baby, jak husy z dediny

jancecka

hej, od rána na ňu myslím a držím jej palce, cesta bola super, nakoniec sme šli so švagrom, tej je z Blavy, tak ju dokonale pozná, mali sme to super, vysadil nás rovno pred vec :D a aj nás tam vyzdvihol :D

krisha

ahoj Janka, aj som na teba myslela a cakala, kedy budes kricat pod oknom. Ako ste zvladli cestu? Dnes tusim Barbi robia tie zubky..chudatko

jancecka

ahojte všetci, dnes to vyzerá že nemám čas na písanie si s vami, tak mi to je ľúto, ale musím niekedy aj pracovať :D
inak v piatok sme boli v Blave na tých trhoch a veľmi sa mi páčilo, no bola som asi otrtúlená z toľkého oblečenia, že som si ani nič moc toho nekúpila :D

krisha

dobre ranko vsetkym...Jajboli tebe zvlast:-D ja som ledva stihla prist do prace do osmej, vobec som sa nemohla prebrat. Vyzera to tak, ze tu stvrdnem aspon do pol 4.