Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

možno ti len nezapasovalo, ja som raz tak vracala, asi pred tromi rokmi? jednoducho som vyvracala sa a všetko v pohode, o týždeň znovu, o mesiac zase, tak som šla doktorke a zistili mi podráždený žalúdok, lebo som jedla stále to isté, to mi vtedy strašne chutili vajcia, tak som ich mala deň čo deň, možno tebe škodí niečo, vtedy mi vravela že to môže byť aj zelenina, neviem, ale možno to nič neznamená

barbinka

tak dnes v pohode, len by som sa už aj mohla troška vyspať. no ale včera na tenise som vyvracala celý obed. nerozumiem tomu a hneď po tom mi už bolo dobre.

jancecka

:-) bola som s ocinom v Piešťanoch, boli sme kúpiť novú ponorku do studne a čerpadlo a také, nechala som tam 15.000,- ale čo už, to treba, a ty čo?tiež si sa neovzala :D

jancecka

vieš že ani neviem? lenže ja si dovolenku míňam, ked odídem skôr tak si to nemám ako nadrobiť, čiže sa mi odbúrava z dovolenky D:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk