Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

tak pôjdem do záhrady, natrhám si trošku zelinky, rozgňavím ju v mažiari, pridám vodu a mám trebárs masku na tvár :D

RNG

Moda je jedna vec a zdravie druha.
Pot sice neprijemne smrdi, ale je prirodzeny a neotravi telo ako mnohe antiprespiranty a kozmetika.
Ja som za caste oplachovanie tela, ale rozhodne nie za umele chemikalie nakydane na telo, len aby sme oklamali cuch.Rozne kozmeticke prostriedky predstavuju vacsie zaspinenie tela, nez vrstva potu alebo blata.
Nakoniec, v prirode je dost latok, neskodnych, ktore sa na ucely kozmetiky daju pouzivat.
Zialbohu kozmetickemu priemyslu nezalezi na zdravi, ale len modnom vzhlade a samozrejme obrate a ziskoch v prvom rade.

barbinka

no ja mám štastie, že mám veľké oči a dlhé mihálnice. ja si dám aj make-up, ale už od mája do konca septembra určite chodím bez make-upu. ja si len špirálu dám a hotovo. vyzerám horšie s make-upom podľa mňa.

krisha

treba prirode trosku pomoct:-D ja tiez nemam ksichtik bohvieaky, aj na perach mam jazvu, takze aj ked sa mi strasne pacia ruze, prilis tmave pouzivat nemozem.

jancecka

je to aj zvyk, ale ked sa vidím pred a po, je tam nejaký úspech,mám od prírody slabé mihalnice, na obočí jazvu, a oči malé a blízko pri sebe,tak si to musím trošku upraviť :D a nevravím o pleti,čiže kilo gitu a ide sa :D

jancecka

nie je nad prirodzenú krásu :D ale ked je niekto taká ohava ako ja, malovať sa musí aj ked mu to veľa nepomôže :D mne sa do rána vyhodila opara pri nose, no videl toto svet? bodaj by to parom vzal

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk