Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

tak aj môj sa o seba stará, ale viac kozmetiky ako ja nemá. teda ani ja jej nemám nejako veľa. ja sa ani nemaľujem moc. len špirála.

jancecka

tak je to fajn :D do istej miery :D čo ak mi zachvílu preberie manikérku a kozmetičku? :DDDD ale nie, tam zatiaľ nechce ísť, vraví že nie je teplý

jancecka

no, tak môj chlap je výnimka :DD lebo on má viac kozmetiky ako ja :DD ešte som mu musela zadovážiť pekne strojček na chlpky v nose a ušiach :D pemzu na päty, rôzne krémy na nohy, peeling na tvár :DDD a to je pracujúci manuálne na stavbe, nie nejaké bankér :D

krisha

ja som Garnier pouzivala cca rok a pol a nejak sa mi nezdalo, ze by mi pomahal. Tak som presla n atu Biodermu. Baby, mi tu davame ake prachy za kozmetiku a chlapi? Ti si ledva rano umyju zuby a tvar:-D

barbinka

noo ja používam iba pleťovú vodu garnier, tiež hydratačný kreém garnier nutriskin(každé ráno si dávam a tiež nočný krém garnier. potom raz za týždeň si dávam maska na pleť. inak nič viac.

krisha

pekne..to, co by ti malo pomoct, ti uskodilo. No asi kazdemu cloveku pomoze nieco ine. Ja som s tou Biodermou teraz spokojna..tiez som vyskusala vsetko mozne..Avon, Oriflame, MaryKay, Vichy, Garnier...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.