Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

hej, skúšala :D ale vysvitlo, že som na žihlavu alergická :DD ja že prečo som sa vtedy tak vyhádzala :DDD

krisha

ja akne ani nemam, skor ma trapia cierne bodky. Chodila som ku kozmeticke, vsetko bolo ok, len potom som to zacala flakat a teraz nechodim vobec. A skusala si aj zihlavovu kuru?

jancecka

krisha, presne na tú kozmetiku sa už dlho chystám,ale vždy mi do toho niečo príde, bud dostanem nejakú kozmetiku alebo mi niekto ponúkne inú,teraz mám marykay,ako pleť mám hladkú ale akné zatiaľ nemizne, tak asi skúsim tú potom :D

krisha

bola som na obede, mohlo to byt aj lepsie:-D Ja teraz pouzivam kozmetiku z Biodermy a som vcelku spokojna, lebo tiez som nemala bohvieaku plet. Ale ti co ma dlsie nevideli, tak ma chvalia, ze som opeknela:-D asi v tom nieco bude

jancecka

musím poskúšať, mám z toho obavy, ale veď nejako bolo, nejako bude, sú na tom ľudia s pleťou aj horšie a žijú

jancecka

lenže mne keď niečo zachutí, tak to musím mať a nebudem sa obmedzovať, ani sa mi nedá, nemám vôlu, ale aspoň zo zvedavosti zistím čo mi tam napíšu :D

barbinka

janka tak ako celkovo na pleť je ževraj škodlivé mlieko a mliečne výrobky, ale ja mám peknú pleť. ale ja by som sa tohto nevedela zbaviť.
určite by si nemala jesť tmavé čokolády, žiadne kakao, žiaden alkohol, pikantné a mastné jedlá. lebo tieto veci to je už dávno známe a mne vyvolajú sem tam vyrážku, tak vysaď tieto veci.

jancecka

ani ja práveže, ale tá holka čo k nej chodím na nechty, tak mi vravela, že ona má napísané, že by nemala jesť mliečne výrobky. A odkedy ich neje, má čistú pleť, schudla bez cvičenia a diét,upravilo sa jej stravovanie.
Ja sa bojím tomu veriť, lebo tam určite bude, že nesmiem sladké a to nedokážem ovplyvniť.