Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ani mne sa nechce obcas vstavat, ale pokusam sa vzdy na tu siestu prist. Suseda, ktora je teraz na materskej dohliada cez den na Olivera, a od pol tretej chodi brigadovat, tak vtedy jej obcas strazim maleho, ked nema jej segra cas. Si tak menime straze:-D

jancecka

baby, ja to mám podobné,len mňa nikto nekontroluje :D čiže niekedy sa mi podarí zdrhnúť a nikto o tom nevie :D ale zase môj ocino je môj šéf a predsa ho nebudem ožobračovať, takže vždy vyjdem s tým von a pekne si to dorobím D:
a som stratená,mám robotku, počasie na spanie, včera mi vypadol net preto som sa odhlásila a večer som sa tak dojedla až mi bolo zle.

Myslíte že je to pravda, keď podľa krvnej skupiny zistím, čo mi škodí a prestanem to jesť? myslím tým pleť. Mám taký e-mail ale neviem či mám tomu veriť.

A neviete čo je na prečistnie krvi okrem zeleného mladého jačmeňa? Lebo už mi dochádza a nepomohol, tak chcem skúsiť iné

barbinka

však to máš presne ako ja.ja ale chodím tak na siedmu. ale tiež môžem prísť o šiestej. ale to je už moc skoro na mňa.

krisha

ahoooj:-D Barbi, ja uz o siestej strasim v budove. Som tu vtedy skoro sama. no vlastne su tu recepcni. Ja si musim odrobit kazdy den 8 hodin, ak idem domov skor, musim si hodiny do konca mesiaca dorobit. Polhodku mam na obed, ak vsak idem na obed mimo budovy, musim sa pipnut, a ak sa zdrzim viac nez polhodinu, musim si to tiez dorobit.

barbinka

no áno, ale kukám, že ty chodíš často o druhej domov. to na koľkú chodíš domov? máte teda pohyblivú prac. dobu ako my?

krisha

no, ved aj mna, neskutocne rychlo sa to meni. Ja som v byvalej robote bez kavy nevydrzala, teraz uz idem len na taku automatovu. A doma si dam obcas s mliekom, ked sa potrebujem prebrat.Dnes ideme narovnako domov:-D

barbinka

ja ani kávu nepijem. všetci tu len kávičkujú. ale nechcem s tým začínať, však mi to ani nechutí. ešte 4 hodinky a padám domov.
mňa uspáva to počasie, lebo sa zatiahlo, je nejaká tma a by som tak spala.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk