Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja som si dnes vybrala masove gulky v rajcinovej omacke a s knedlou. Robia to tu celkom dobre. Uz ide na mna utlm, spala by som...idem na kafe a cigu:-D

barbinka

no však to. koľkokrát ma už takto oklamali. dnes máme v robote ryžový nákyp. mňam mňam. ja ľúbim sladké jedlá. ale nemôžem to prehánať tiež. teraz udržujem hmotnosť 56kg.

barbinka

ja neviem, kde sa zasa zamotala. a možno má len veľa roboty.inak hlásili v rádiu, že poobede má pršať, tak ja dúfam, že len trepali, lebo chcem mať dnes tenis.

krisha

to je, a ja neviem ako to stiha...minule sme boli v Kauflande, boli cca 2 hodiny, kupila si tam cigi a vecer o siedmej sme sli von a ona si zapalovala poslednu z tej krabicky. A kde mame Jancecku??

barbinka

tak dve krabičky denne je strašne veľa. ja v priemere 5-10 denne. to ako kedy. a keď nikam nejdeme, tak ani jednu.ale minulé leto som celé nefajčila.

krisha

no..mohla som to byt ja. Ja fajcim kdekolvek a kedykolvek, ale nevyfajcim moc, tak 7-10 denne. A ked si to zoberiem, ze som od nejakej piatej hore a spat chodim o desiatej, je to celkom v poho. Kamoska, ta vyjajci 2 krabicky denne, co je uz mylsim, ze dost. Ja som sa nikdy nesnazila s tym prestat, lebo nemam este to odhodlanie. Ak to nebudem mat v hlave, tak sa mi to nepodari.

barbinka

len tak sa pýtam, že či si to bola ty s kým tu jajboli o tom debatila. lebo aj ja, ale len keď si idem niekam sadnúť večer. proste ani v práci, ani doma nefajčím.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk