Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

to papulovanie myslim, ze uplne samozrejmost v jeho veku:-D uz si obedovala? Ja som mala zeleninove rizoto a hraskovu polievku. Celkom sa dalo.

barbinka

no 4.8. idem do trenč.teplíc s priateľom a do Chorvátska ideme 23.8., tam v týchto dňoch sú aj sviatky, takže mi to nevezme veľa z dovolenky. a môj brat robí nerobí neplechu, len niekedy papuluje otcovi a mame, inak je dobrý.

krisha

to je super, aspon nestiha robit neplechu:-D aj ked verim, ze ju ani nerobi. Asi si zoberiem dovolenku od 4.8, lebo ten vikend predtym su u nas hody a to chcem byt este doma. Vy kedy chcete ist?

barbinka

haaaa, no ktovie. ale čudné, že by sem ani nekukla. a kedy teda si chceš brať tú dovolenku? na to Chorvátsko? no a áno, mama s bratom si užívajú. ten môže byť rád, lebo ešte aj ja ho beriem do Chorvátska s nami koncom augusta. a ešte ide s našimi v polke augusta do Trenčianských Teplíc. takže má o prázdniny postarané.

krisha

jasne, ze preziju:-D Tak mama s brachom si to teda uzivaju...ja sa tiez uz neviem dockat dovolenky, konecne si oddychnut, poriadne sa vyspat...Jancecka je prihlasena na pokeci a sem nenazrie?? Zeby od rana konrolovala vrecia?? :-DD

barbinka

hej,hej. už sú v Španielsku, mamina mi písala pred chvíľou. no ona je tam iba s bratom. otec sa nakoniec rozhodol, že nepôjde, že tu chce byť, keby sa náhodou s babkou niečo stalo. tak otec je doma, ale poriadne ho ani nevidím.a sestra má teraz samé nočné, ani ju poriadne nevidím.len som zabudla dať škrečkom jesť a piť. dúfam, že to prežijú

barbinka

jaaaj, to budete klábosiť aj celú noc. vám bude dobre. ja budem dnes asi u priateľa spať, kukneme nejaký film. sa teším už.

krisha

to hadam nie...aj ona tam studuje a tiez bude skoro 3 mesiace doma, tak sa tesim. Dnes bude spat u mna a zajtra pojde domov do HC.

barbinka

však ja tu mám teraz 3 kamarátov z Anglicka. takže to mám tiež pestré. no jeden už ďalšiu sobotu odchádza naspäť. ten druhý tam študuje, takže tu bude celé leto. a ten tretí odchádza zajtra. akurát si prinesie tá tvoja kamoška so sebou aj počasie z Anglicka :-)