Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

No, porazí ma, tak za každým, keď chcem odoslať, čo ti píšem, mi vyhodí net a vraj"reštartuj Firefox", takže ak sa odmlčím, tak m a nepustil PC. Neviem, čo s nim je do čerta, ako sa vrátil z opravy, nič nenájdem, a nič nejde tak, ako predtým. Máš skype?

Dr jajboli

A to Schellin kamarát? Uf, to nie je sranda, ale všetko sa dá.... keď sa chce... Veď je to hrozné, čo tu dorábajú poisťovne s nemocnicami. Nás ľudí majú za "nič.."manipulujú s nami , rušia nemocnice... sodoma-gomora... človek ani nevie, do ktorej poisťovne sa má prepoisťiť, lebo už aj všeobecná robí nejaké ťahy, ktoré sa mi nepáčia..Ale to nebudeme rozoberať my... lebo nás tu zrušia...

Dr jajboli

Ano Olinko je veľmi zlaťunký, iste sa veľmi teší Krishka. Kto vie, či spinká s ňou, alebo vonku.... chudáčik....

sisik

vidis, to ani neviem, ale myslim, ze ho uz nejak poriesila, ale jej kamarat spravil nejaku blbost, sil na druheho kamarata zdravotnu karticku, mal zlomenu ruku a potom musel ist do nemocnice, tak neviem, ako to skoncilo...

Dr jajboli

No ja na dovolenku nemôžem, lebo už moje posledné korunky pošli..... Ale ja ten pobyt beriem ako dovolenku, ked som videla takých chorých.... bola som šťastná, že nepatrík medzi ne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.