Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

sisik

no musim si zobrat "dalsie oci" a pokukat fotky este raz :-))
mam hladat taky kamienok na boku nosa?
Ok, kocky, rychle ubehnutie pracovnej doby, dlhsi a krajsi vecer, ked sa bude dat, este sa ozvem, paa

jancecka

sisik ahoj, ale ja nechcem krúžok, to sa ani mne nepáči,ja len taký malilinký kamienk na nos, ako to má barbi :D a manželovi sa to tiež páči
kerka je tetovanie :D

barbinka

no tuším na troch fotkách ho je vidieť. tam, čo som v šiltovke, potom, čo ukazujem na pery svoje a ešte na tej v ZOO.

barbinka

sisik: ja mám. však aj na fotkách ho bolo vidieť. ale ja nemám žiaden krúžok, ja mam taký malinký kamienok.

sisik

cavesko vsetky, vcera pred spanim som este sem kukla a nikde nikoho cely vikend, som si pomyslela na vas, aky ste asi mali rusny vikend, ze nikomu sa nechcelo ist cumakovat do tej pocitacovej budky a ako vas teraz citam, tak veru kazda rusny,
prerusny :-))
ten vikend by mohol byt teda dlhsi, bo bo takych dvoch narocnych dnoch by trebalo aj oddychnut hihi < aspon mne>
V sobotu sme gruntovali, od zaclon, okien, gauce sa odtahovali, koberce prasili, ani som si nemyslela, ze az taky prataci cirkus bude, ale super, ze je to uz za nami, po tej rekonstrukcii sme boli totalne strateni v tom prachu, no nedela uz taka oddychovejsia, aj krajsie pocasie, aj vykotit na lehatko sa dalo :-))
No ja som uz asi naozaj stara, ten piercing sa mi absolutne nepaci, a o nose uz ani nevravim, Janka, teba si ani len predstavit neviem s takym kruzkom
< dakedy sa to davalo bykom..> To myslis vazne??? A tvoj drahy by nenamietal?
A co to je ta "kerka"? To som este ani nepocula take slovo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.