Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

no bola som na obede. cuketové placky a zemiačiky a šalátik. som strašne moc plná. najradšej by som si ľahla.

barbinka

janka však ja som ti vravela, že to nebolí vôbec. aspoň mňa to nebolelo.
no a schelly, aj keď si to budeš potierať tou vodou, aj tak ti môže začať hnisať. každého telo inak reaguje. mne to tiež hnisalo a potierala som si to pravideľne.

krisha

mna piercing nelaka, ani si ho nemozem dat, lebo posledny rok mam nejaku cudnu alergiu a preto nenosim ani striebro, ktoreho mam veeelmi vela adost som ho zboznovala. Dufam, ze raz to prejde. Kerku by som chcela tiez na lytko, uz mam priblizne ja vybrate co..a objednat sa je tak jednoduche:-D

jancecka

shelly,mať tak tvoju odvahu :D bojím sa hnisania preto,lebo aj ušné dierky mi hnisajú, aj pri striebre alebo zlate,ale už to je fajn, odkedy pijem zelený jačmeň, a červené a napuchnuté som to videla jednej holke, preto sa bojím, že to aj mne napadne. A kerka sa mi páči vzadu na zátylku, pod sebou,nejaký čínsky nápis ale to si nedám, ale pircing by som si dala :D len kde?

krisha

kamoske robila kazdy piercing mama, je zdravotna sestra, zobrala ihlu a bolo...a nikdy s nim nemala problemy, kazdi sa jej pekne zahojil.

schelly

Bože babyyy, nebuďte padavky :) Mna ten piercing bolel tak vela preto, lebo ja mam strašne hrubu a tvrdu kožu. Aj to obočie mi išlo tak ťažko. To mi povedala aj taj holka, čomi to robila..Kupiš si taký roztok, s ktorým si to 3x za deň budeš desinfikovať a nema sa ti to prečo zapaliť. Ahni hnisať. červene som to nemala vobec, ani nemam a napuchnuté už absolutne. Napúcha iba pera. Aj to len individuálne. Kerka neboli vôbec. Jednu mam na lýtku.

jancecka

toho som si vedomá, ale zase hádam mi to nebude robiť starý dedko, čo predáva hodinky v zlatníctve a nebude mi ho prepichovať kružidlom, neviem ale Topoľčanom neverím

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk