Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

Barbi, rušný víkend :D ja som v piatok šla domov z práce skôr, už o jednej :D doma som kosila a trošku spratávala dvor, aj Miško došiel skôr z Blavy, tak sme vypratali garáž, lebo sa tam nedalo ani hýbať :D plný vozík bordelu sme vyviezli :D večer sme šli do krčmy :D sobota tiež pracovná, ale do 4 hodiny, mali sme majstrov, dokončili vodu a odpad, všetko natlakovali a môžeme ísť na potery :D navečer sme šli do hory, chalani tam majú spravené opekanisko, tam varili guláš ako oslava Miškov, máme ich v dedine dosť, tak spravili takúto oslavu, bolo super :D len guláš mi moc nechutíl, lebo bol z diviaka :D a v nedeľu sme boli na návšteve u kamoša, konečne som videla jeho dcérku a tam sme strávili asi 7 hodín a večer prišli naši vinšovať Miškovi, čiže tiež sme sa nenudili :D ale spali sme celé noci narozdiel od teba :D

barbinka

ahoj janka. ja som po tomto víkende nejaká vyštavená, tak by som spala. takže môj víkend: v piatok sme boli asi do jednej vonku,hrali sme šípky a popíjali, v sobotu som už bola o ôsmej hore a išla som s Miškom na futbal. o tretej sme išli hrať petanque, večer som mala nočnú od ôsmej. po nočnej v nedeľu som spala len tri hoďky. nevedela som nejako zaspať a keď sa mi už dobre spalo, tak som musela vstať na tenis(hrala som konečne po týždne). spať som išla až po polnoci. čiže za sobotu a nedeľu som spala 9 hodín.

krisha

ahoj Maria, dlho si tu nebola, takze ta vitam:-) Ja som mala na obed palacinky s ovocim a so slahackou, vitaminova bomba:-)))

[zruseny12]

...nie,nieeee,len aby si nedostala infarkt:0)))).......kekso sa vratil,vies o tom...viem,ze si ho mala celkom rada...

barbinka

fuuha dievčatá,ja som nebola dnes u nás na obede, išli sme si kúpiť mc donald. ja ako vždy chicken roll menu, som úplne preplnená až mám pocit, že prasknem.

a maria, ono to vyzeralo nejako súrne, až som sa zľakla, že čo sa deje.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk