Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

ahojte všetci

schelly, to ti závidím tú odvahu, ja som už dva krát čakala v rade, na pircing do nosa ale vždy som si to rozmyslela :D ja sa bojím že to budem mať dlho červené a zapálené a bude mi to hnisať

ja som v piatok bola cvičiť večer po práci, v sobotu som bola s bratovou priateľkou na kupku a večer sme si dali taký cyklistický okruh :D a v nedeľu tiež na kupku, ale len do jednej hodiny, lebo prišla búrka a potom som bola len v krčme :D inak ako celkom oddychový víkend :D a na teraz v piatok máme naplánovanú bratislavu, dúfam že to vyjde, ideme na nákupy :DD

schelly

Ahojtee. Aký bol víkend? Ja celkom haluz...V piatok sme boli v krčme s partiou a tak trošku ruka hore :) v Sobotu som sa chcela ísť kupať a grilovať na jazero, len nikomu sa nechcelo, lebo každý mal po piatku opicu...Tak sme potom s frajerom zaspali pred TV a potom to prišlo..Už dlhšiu dobu sme si chceli dať piercing (ja už som mala 2 krat,len mi to vyrastlo z obočia) a tak som volala do Salóna, že sa objednáme a oni že môžeme prisť hneď. Tak pred šiestou poobede sme tam boli ako na koni. Ja mam v nose taku guličku,taký šperk a on má kružok v spodnej pere. Strašne sa mi to lubi. A ten nosť dosť bolel...fakt brutal. Ale som spokojná, bola som statočná :D:D

[zruseny12]

PRAJEM VAM VSETKYM KRASNE SLNECNE LETNE DNI...A ZAROVEN VAM DAKUJEM ZA MAILY...CHYBA MI JAJBOLI....NA PC MOC NECHODIM NEMAM CAS....PA

krisha

som ta odhalila, coo?? Ja viem, ze ty nas strazis, aby nas hadam nikto neukradol a za tavy nevymenil:-) prijemny vikendik aj tebe Sisik, detvaky nech posluchaju, jedlo nech neprihara a manzelik nech poslucha:-) Ja idem do senku...po nove klebety:-)))

sisik

jasne, hahaha, jak si vedela? No ale nieee, ja vas len strazim :-)))
No a Ty moc neprehanaj s tou burinou, robota ne zajac, neutecie...

krisha

ja som uz konecne naozaj doma...ked som videla tu burinu v zahradke, nebolo mi vsetko jedno...je priam vystavna:-))) Jaj Sisik, ze si sa aj ozvala, ty nas vzdy len spehujes, zeee?? :-)

sisik

:-))no uz ani obcas som tu nebola, mali sme doteraz vypadnuty internet,
ja este necele tri hodinky a mozem ist domkov, potom mam na plane varit a varit a varit < detvaky pridu na vikend> vymyslela som si tvarohove knedlicky s jahodami alebo palacicinky, vonku sa velmi neda ist, vsade mokrota, hned zrana o tretej bolo take burcisko, ze sa az dom triasol..len nedavno prestalo prsat, aspon ma to nebude tak stvat < lepsie by bolo rozpalit sa na lehatku od slniecka ako od pece, no co uz ?>
Jooj, ale predtym musim este ist na ockovanie s nasou oveckou < skoro som na to zabudla, esteze som sa vam tu rozpisala o mojom programe :-))
Pekne si uzite cely vikend, slnko, vodu, opekacky, tenis a co ja viem, aha tie senky s kolou a pizzou.. paa, paa

jancecka

ahoj sisik, dakujem za e-maily, ani nemam co pisat, az na to, ze mam nerf, lebo uz sme mali byt doma, alebo pri najhorsom na ceste,mam naplanovany vecer a hodinovy alebo aj polhodinovy sklz mi spravi galibu, hadam sa to vcas vyriesi, musim ist potkat, uz sa odhlasujem
zdravim

sisik

nie nie si, sama Janka, aj ja som tu -obcas, len sa neda :-))), popis daco, aspon si ta precitam, ked nemozem pisat :-))paa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk