Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja som mala cca pred 4 rokmi vahu nejakych 58 kg, co bolo aspon podla mna tak akurat. Ale zacala som priberat z liekov, kt som musela vysadit a nahradit inymi. Vsetky kila, kt som nabrala sa snazim postupne zhadzovat, aj ked velmi pomaly ale isto. Na ranajky si davam nejake celozrnne pecivko, biely jogurt, musli, na obed to co je, v tom sa neobmedzujem, ale snazim sa vynechavat vyprazane jedla. Potom sa snazim jest len nieco lahke, ovocie,salatiky a po siedmej uz nejedavam. No ale obcas zhresim a doprajem si pizzu, zakusok, zmrzku:-D

jancecka

Ja nepotrebujem dať dole na váhe. Je mi jedno koľko vážim, len nech schudnem,a ak sa vyformujem, tak je to len dobre. Budem určite krajšia ako teraz. Inak ja som sa stravovala normálne a aj tak som schudla o dve konfenkčné veľkosti ale na váhe neubudlo :D a nezmenila som stravovanie, ale chcela by som. Po troške mi to ide, začala som piť veľa vody a jesť dennodenne ovocie, teraz sa snažím aj zeleninu :D

barbinka

ja moc posilku nemusím, lebo som sa z nej mala svaly a bola som väčšia a väčšia , ale možno aj preto, že som stravovala normálne až som sa prejedala. na objeme dáš dole len vtedy, keď sa začneš inakšie stravovať. športom a posilkou si len formuješ telo a priberáš na váhe tým pádom, lebo svaly sú ťažšie ako tuky.

jancecka

ja bývam pol hodinku na týchto strojoch a potom idem pol hodinku posilovať, robím to dobre? lebo ja chcem aj schudnúť a vyformovať,keby som len posilovala tak sa mi slanina premení na sval a to nechcem,chcem sa v objeme zmenšiť

barbinka

no asi áno, ale nie sú to také úplne aeróbne činnosti podľa mńa až na ten bežiaci pás. tak ale ja sa bežiacom páse len zahrejem 15 minút a potom idem posiľovať stehná, ruky, prsia,..

jancecka

a stacionárny bicykel, bežiaci pás a steper, to sa kam zaraďuje? Ja som myslela že medzi aeróbne činnosti D:

barbinka

no ja idem dnes cvičiť po dlhej dobe. tak ale ja mávam zasa tenis. mňa tiež posilka až tak nebaví, lebo je to také statické. ja mám najradšej aérobné a kolektívne činnosti.

jancecka

to by bolo super mať takého kamoša D: mňa to baví,keď som už tam, ale najťažšie je to odhodlanie :D aj by som behala ale bolia ma klby aj by som sa korčulovala no väčšinou nemám s kým a kde, lebo tie naše cesty, radšej pomlčím :D

a Barbi,kde si zdúchla? pracuješ? Alebo asi obeduješ :D

krisha

ja kedze nemam vacsinou cas na cvicenie chodievam vecer behat, aj s Oliverom, a chodim sa aj korculovat. Je to lepsie nez lehnit doma pred Tv alebo Pc. Posilka ma moc nebavi, ked tak, behnem ku kamaratovi, on ma doma v pivnici taku malu posilku:-D