Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

ok :D tak to si ma ukludnila, no musím si to vytrpeť ak teda budem trpeť, možno to mne bude vyhovovať

inak včera som po dlhokánskej dobe bola konečne cvičiť :D a dnes chcem ísť zase :DD ale mrzí ma že nemám svalovicu, asi som necvičila dosť

jancecka

ani mne divina nechutí :D ale mne chutia tie spoločné grilovačky :D ktoré si polovníci u nás poriadajú :DD v lese máme jedno ohnisko a tam to milujem, každý z polovníkov si tam donesie rodinu a je to tam strašne super

krisha

nie, uz nebudem...kazdi to berie inak, no ja by som uz takeho chlapa nechcela. Mne divina moc nechuti, asi preto, ze su to krajsie tvory ako nejaka sliepka a prasiatko:-D ten moj bol vsak dost preslaveny kuchar, aj ked niekto nieco ulovil, zvycajne to doniesol jemu, nech to napacuje a pripravi.

jancecka

ale ved u nás sú polovníci, takí mladí chaloši, a je s nimi sranda, chodia si po plesoch, chodia aj opravovať krmelce, zakrmovať a kosiť, ale ako keby nechodili z povinnosti :D aj Miško už bol pomáhať. Vždy ako ide do hory, ma zavolá. Je na mne či pôjdem alebo nie. Keď sa mi nechce nejdem, a vtedy mám čas buď sama na seba, alebo si spracem, alebo idem za kamoškami. Viem že to nie je ideálny koníček ale zase mi nepripadá taký odstrašujúci ako vravíš. Je finančne náročný, ale aj môj švagor je poľovník, ten kňaz, a ten podostával kopec vecí, od našej priateľky z Blavy, aj ona bola polovníčka, už sa tomu nevenuje, tak všetky zbrane, a tých má hojne, venuje bud švagrovi alebo Miškovi, takže finančne sa dá. No neviem, dúfam že sa na tých plesoch zabavíme. Ved inak môžeme chodiť na tie plesy aj keď nebude polovník, už nás viackrát volali, ale nikdy nám to časovo nevyhovovalo. Nechajme sa prekvapiť ale nechcem mu brať jeho koníčka a znepríjemňovať mu ho. Jemu sa zase nemusí páčiť, že chodím cvičiť do fitka. Musíme si vychádzať v ústrety a hladať kompromisy, inak teraz v nedeľu by mohol ísť do lesa :DD rada by som šla do Maxu na nákupy s babami a ťažko sa mi odchádza, keď viem že on sedí doma D:

krisha

nie to nepatri...bude musiet zbierat body...za kosenie, krmenie, upratovanie...a k tym plesom...na nich vacsinou ti najmladsi polovnici pomahaju...takze sa nezabavaju.
No Jajncecka, budes to mat tazke, ten moj polovnictvo uplne miloval a ked sme mohli byt cez vikend spolu, on radsej siel na polovacku a ja som zostala sama unho, kde som nikoho nepoznala. Popripade ma samu nechal na polovnickej..pre mna strasidelnej chate

jancecka

D: ja o tom všetkom viem, a inak aj mňa baví príroda, a môže ma zobrať so sebou na polovku, lenže tým, že spraví skúšky, ešte hneď nepatrí nikam, musí čakať na niečo ani neviem čo, a o tých poradách viem D: ale čo už, má to svetlú stránku :DD sú polovnícke plesy a budeme na ne chodiť a ja plesy milujem :DD

krisha

nechcem ta vystrasit Jancecka..ty si myslis, ze polovnici nepiju? Ked mali porady, vyhodnotenia, sutaze, polovacky, chodila som ich obsluhovat, takze ani do krcmy nemusi chodit...Okrem toho je to dost nakladny konicek, aj casovo narocny..ak sa na niecom nezucastnis nemas potrebne body..

jancecka

lebo mne kopec ľudí vraví že budem banovať, ale ja viem, že keď bude poľovník, tak bude chodiť na nočné polovačky, ale jeho to hrozne baví a ja som nakoniec rada, že ma nejaký koníček,lebo zbytočné vysedanie v krčme mi nejako nevonia. Nepoviem, že ideme za kamošmi ale len tak sám, cez týždeň? o ničom, preto sa pýtam, hádam ostane stále ten istý a neodsunie ma na druhú kolaj, ja mu verím :D