Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

dovolenku budes mat ako bolestne, chudatko moje...a preco ti ich vlastne musia trhat a kolko ti ich musia vytrhnut?

barbinka

no však to bude asi aj lepšie, keďže idete na takú krátku dobu. jaaaj, ale už sa teším, aj keď si ešte počkám. už ďalší pondelok idem na to trhanie,takže najprv musím to prežiť a až potom dovolenky.

krisha

no povodne som chcela ist na troska luxusnejsiu dovolenku, ale kamoska si teraz kupila auto, vodicak robila, tak sa musime s dovolenkou uskromnit. Inka Makarsku zboznujem, takisto aj Basku Vodu, ale pojdeme naozaj asi niekam blizsie.

barbinka

aha, som myslela, že na dlhšie chceš ísť. tak to potom asi nepôjdete ďaleko,hm? my ideme na slepo na makarsku, ale až koncom augusta na 10 nocí.

krisha

veru budem..aj usi natrcat ci nahodou nekrici na mna:-D Este presne neviem Barbinka, pojdeme len tak na blink, nejak zaciatkom augusta. Ale urcite chcem ist aspon na 5 dni lebo si potrebujem oddychnut a najlepsie sa zregenerujem pri mori.

barbinka

no to ešte nevieme, lebo ona chodí neskôr do práce, tuším okolo deviatej. však vykukávaj ju pod oknami.haaaa.
inak ty kedy plánuješ do Chorvátsko?