Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

ventil

ahojte, baby, toto je neuveritelne! nasla som tuto temu az na strane 44! ja som sem uz dlho nezavitala, lebo som stale mimo sr, teraz som na par dni doma a chcela som vediet co mate nove. ale horko-tazko som sa k vam prepracovala. nemohla som vas najst ani na inych temach. ako sa vam dari? dufam, ze ste vsetky v pohode, zdrave a stastne. dr.jajboli, ako si na tom so zdravim? a mariaa s pracou? vsetko o.k.? drzte sa a majte sa!!

Dr jajboli

Ahojky Barbinka, teším sa s tebou zo seba,lebo mám pocit, že začínam byť zase tá, čo som niekedy bola, veselá, optimistická a ... proste ja. Si zlatá, že máš zo mňa radosť, ďakujem ti.
Ale teraz už bežím - učím sa ....zák.-sodoma-gomora, stále je v ňom niečo nové. Je to asi najnáročnejší zákon, teda práca, zo všetkých, ktoré poznám. Ale nech, nech to už vyjde, každú prácu si treba ceniť, hlavne v mojom veku, a keď je tej práce veľa, aspoň skôr ubehne čas. Takže teraz sa už idem zaboriť do zákonov. (Občas sem za to urobím kukuč, keď budem niečo hladať na nete).Ešte raz papá všetkým a pekný slnečný deň!

barbinka

jeee ahoj jajbolík, som rada, že si napísala a mám z teba taký dobrý pocit, že sa ti začína nejako dariť a bude ešte lepšie. normálne sa teším z teba. weeej a tiež je dobré, že si si stále vypĺňala svoj voľný čas a že si neopustila.

Dr jajboli

Ahojte všetci! Veľmi sa teším, že som sa o vás čo-to podozvedala, lebo aj keď na vás myslím deň, čo deň, nejako som nestíhala chodiť na fórum, pretože je to ako droga, keď začnem obzerať jednotlivé stránky, potom už tu sedím hodiny, a toľko času žiaľ nemám.
Barbinka, pýtala si sa, ako sa mám. Mám sa chvála Bohu dobre(aby som to nezariekla), i keď mám občas, teda niekedy také dni šedé, alebo ako by som to nazvala, ale to určite aj každá z vás.Som ako počasie. Keď prší, tak ma nič nebaví, najradšej by som sa schovala pod paplon:D. Veľa sa učím na kadejaké výberká. Mám aj tri roboty, ale také o ničom. Také jednorázovky. Teraz nastupujem od pondelka(aby som ani to nezariekla)na jedno miesto. Ale zároveň v stredu idem na VK, takže stále-stále niečo drvím do seba. Ja som už zákonmi tak nabitý človek, že by som si mohla hádam založiť aj kanceláriu-právne a iné poradenské služby(hihi). Deniska, teda dcéra sa už zariaďuje v novom byte, takže aj tam odbehujem, dnes jej donesú kuchynskú linku.Teším sa s ňou. Syn je ešte stále v NR, Som rada, že aspoň oni majú prácu a žijú si svoj život.
Jančečka, ďakujem za maily, stále sa im poteším. Denne mi prichádza okolo 20, takže kým ich pozriem, aj to je kusisko času(hihi). Chodím aj do finančného informačného centra, ale musím povedať, že tá práca ma už nenapĺňa. Je to poradenstvo-finančníctvo, ale tam chodím len tak 2-krát do týždňa a stále večer, keďže ľudia majú čas len po práci. Venujem sa aj iným činnostiam, ale aj to len preto, aby som bola medzi ľuďmi a aby som ani len náhodou nemala čas sa "zakomplexovať a uzatvoriť sa". Každý deň aj varím, lebo však starký o 12-tej príde, sadne za stôl a čaká, kým ho panička(hihi) neobslúži. Behám aj ku mamke, lebo má už aj ona svoj vek a teší sa, keď nie je sama. Je na šťastie ešte čiperná a sebestačná.
No, ani neviem, čo by som napísala ešte o sebe.
Mrzí ma, že sa ti Jančečka nedarí to bábo, ale ja si myslím, že všetko má svoj čas, a keďže prežívaš aj ty teraz iste kadejaké stresy v súvislosti s vašim domčekom, tak aj ten organizmus je vyťažený. Počkaj podľa mňa, kým budete v novom..... verím, že to príde.
Včera mi napísala aj gumajz a tak som sa veľmi potešila. Ani si neviete predstaviť, ako dobre na mňa všetky(česť výnimkám) pôsobíte. Cítim z vás neskutočnú energiu, ktorá mi dáva silu.
Tak zatiaľ toľko. Veď si myslím, že som tu už dosť popísala(pre začiatok -hihi).
Pozdravujem vás všetky a prajem, aby sa vám v živote stále darilo, ale hlavne, aby ste boli zdravé. Je najdôležitejšie na svete, verte mi! Perný dník a... veď už aj víkend vám prajem! Papá

krisha

prave ze nie,ani kvapku. Ja mam zabukovanych asi 5 destinacii, za tych 9eur, uvidime co si vyberieme. A cez leto este neviem ako to dopadne, kazdi si ma vybrat jedno mesto a musime to nejak zosuladit, sme siesti-))
Som rada, ze ste sa vsetci ozvali