Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

pýta sa ho, ale on mu neodpovedá,no neviem, je to zložité, už zachvílu v blave končia,majú robotu v Nitre, a to bude spávať doma, nech už to je

barbinka

zatiaľ nič nemá... len ak je naozaj neverný, tak to je len otázka času, kedy by niečo chytila. však sa s ňou o tom porozprávaj. a to tvoja sestra si potom tiež o ňom myslí, že ju podvádza, inak by si asi tie testy nerobila, nie?

jancecka

veď to baby, jeho rodičia hovoria že chodí jednému kamošovi a hrávajú playstacion, ale ani oni nevedie úplnú pravdu. Sestra pochodila všetky testy, rakovinu ani žltačku nemá ani pohlavnú chorobu, bola aj na laparoskopiu a všetko je v poriadku a dokonca aj on všetko pochodil a je zdravý ako buk,tak neviem. Ako jej to povedať? VeĎ ju raním, mne topovedal môj Miško a sestra ani švagor nevie že o tom viem

krisha

je tazke ustriehnut niekoho, ak robi a byva mimo domu. Barbinka moze mat pravdu, ale moze mat aj on nejake osobne problemy, urcite ho trapi, ze sa nedari jeho zene otehotniet, aj ked to mozno neda najavo. Takisto moze po nociach flamovat, hrat automaty alebo mozno nejaku nekalu cinnost. Ved Bratislava ma tolko moznosti...

barbinka

janka, z toho, čo píšeš usudzujem, že chodí kade tade. za inými. keď sú manželia má spávať doma. nechcela by som takého ani za nič. a tie zápaly? samozrejme, že pochytala všeličo od neho. radšej jej to povedz, lebo raz ju nakazí žltačkou a potom bude neskoro. to ťa nehcem strašiť, ale taký je život.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk