Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

ach baby,ma to trápi, on je zvláštny,je super ako takto,má rád deti, ale nedarí sa im so sestrou, sestra má problémy, ale ked si vypije je strašne násilný, ale on taký nebýval,pred svadbou, nejako sa zmenil, ale to len ja asi tak vidím, a teraz nespáva doma a ak chodí niekde za babami, nech si ma nepraje, Zuzka má všeliaké zápaly, ak jej ich privodzuje on, tak ho tak dobijem D: ale možno sa mýlim, nechcem to sestre ani hovoriť, neviem či o tom vie, ona ho inak vie ustrážiť,ked je doma. Chodia na výlety, na návštevy, môj Miško zase taký nie je ale ako pozerám ja mám o 100% lepšieho D: ja neviem, aspoň som sa posťqžovala

krisha

mozno sa najde nejaky odvazlivec a jeho distribuciu preberie:-)
A ten svagor je slobodny? nemoze mat priatelku? ci sa bojis, ci nema ine zaujmy?

jancecka

no tak už sú chalani v robote, vôbec nepovedal švagor kde bol a prečo sa zdržal, je nejaký zvláštny, vždy bol iný ako ostatný naši chalani, som myslela tým že nie je sedlák,lebo pochádza z Blavy,teraz tam pracujú, a býva u rodičoch, no asi na 90% nespáva doma D: neviem čo si mám o tom myslieť

jancecka

Barbi, on nezatvára predajne, on ich len nebude zásobovať výrobkami z USA, ale zelený jačmeň je zohnať aj na Slovensku, len GSE už viac nezoženiem D:

barbinka

noo panadol aj mne veľmi pomohol.
a k tomu RNG neviem, či ste to zaregistrovali, ale zatvára predajňu, ak je ešte vôbec otvorená.

krisha

dnes sa na to spytam v lekarni, tu mam po ceste. A ked nie, v sobotu pojdeme urcite do HC na nakupy a tam je tiez taky obchodik so zdravou vyzivou

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk