Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

v lekárni som to nezohnala, ale možno v Bratislave to bude, ja som to kúpila v predajni zdravej výživy, máme v Topoľčanoch a celom okolí až jednu :DD inak stálo to 1850,- je to na tri mesiace, už mám druhé balenie

krisha

asi to skusim Janka, kupuje sa to v lekarni? Uz sa ale citim lepsie, neviem preco ma striasalo, lebo si myslim, ze horucku nemam. Dala som si ten Panadol, aj dva cajiky vypila

jancecka

vieš čo krishka?mne na imunitu zaberá zelený jačmeň, je to prírodné, zarobíš si to s vodou a ráno a večer vypiješ nalačno po dva deci. Je to hnusné ale odkedy to pijem som nemala čo i len soplík

krisha

neviem, musim vydrzat, asi sa nadopujem a budem dufat, ze to prejde. Inak lieky na imunitu som brala, tri mesiace v kuse, potom mesiac pauza, dva mesiaca v kuse, mesiac pauza a potom este jeden mesiac brania. Asi nepomohli

krisha

este mam kopu prace, jednu krabicu papierov, to dnes nestihnem spravit. A k uzavierke este nemam podklady...bohuzial:-((

barbinka

ľudia jazdia ako blázniví nielen v BA. keby boli všetci ohľaduplní , tak by všetko vyzeralo inak.
ale to počasie ma uspáva. strašné.
a krishka ty máš asi naozaj horúčku. nemôžeš si tu uzávierku urobiť dnes a štvrtok a piatok ísť na PN?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk