Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

šak hej, aj toje jedna z možností, ale pred trištvrte hodinou hovoril že je na ceste, je to asi 15 minút, on chodí rýchlo, čiže 10 minút a odvtedy nezdvíha telefón, ale zvoní, je to také divné

jancecka

baby, máte to ťažké D: jedna s tenisom druhá s chorobou D:

mne stále volá Miško, že už hodinu a trištvrte čaká na švagra, že mal pre neho prísť do roboty a stále nechodí a už nezdvíha telefóny. Nechcem hneď myslieť na to najhoršie. Miško má nervy ale asi si neuvedomuje, že prší, šmýka sa, ani nevie ako a mohla sa stať nehoda D:

krisha

nemozem ist domov, lebo do konca tyzdna si musim spracovat material v piatok spravim uzavierku. Do prace pridem az buduci stvrtok a to je uz druheho a aj neskoro na uzavierku

barbinka

janka, však nám natiahnu nafukovačky na tenis, ale povedali, že až v polovici októbra, takže ešte 3 týždne si možno nezahráme.

jancecka

no teda, to vyzerá aj na horúčku D. asi by si mala ísť domov aby si do nedele vyzdravela D:
a viem že prší, akurát mi volal Miško :D

krisha

no a teraz sa musim tymi tabletkami napchavat, som sama na seba nahnevana. Ja uz v nedelu idem do toho Amsterdamu. Preto musim byt ako-tak fit.
Ja ti Janka pisem, ze v Ba uz neprsi a teraz kuknem von oknom a leje ako z krhly:-) Mala som asi hodinku taku krizu, raz mi bolo teplo, raz zima, ledva som mala oci otvorene, uz som myslela, ze sa pojdem vypytat domov, ale ako som tu na fore s Vami, je to lepsie:-))

jancecka

ja som nedokázala vypiť ani teraflu ani coldrex :D ale cibulový čaj som poradila preto, lebo viem že Krishka nemá rada žiadne tabletky, tobolky ani nič podobné :D že len prírodné :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk