Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

hej, vsetko naokolo to ovplyvnuje...tovarne, kt znecistuju vzduch a vodu, popraviny, same Ecka, obtiahnute rifle, tricka po pupok...

jancecka

do prčic, čo je to dnes za dobu? ved kedysi s tým nebol problém, ja to nechápem, všade samá chémia, určite je to tým, mne ak sa podarí má bábo,tak ho budem stravovať zdravo, len bio, žiadne chemikálie aj ked sa im asi v ovzduší nevyhne

krisha

nie nie, teda aspon si myslim, ze nie, ale mam vela kamaratok, znamych a aj ex kolegyn, co nemozu, aj ked sa vsemozne snazia.

krisha

ja viem Jancecka, viem si ta dokonale predstavit ako si obkolesena deturencami:-D Ja sa zase citim velmi mlada na deti, neviem si predstavit, ze by som ich mala vychovavat a nie som ani dostatocne zabezpecena, aby som im mohla dat vsetko.

jancecka

baby, ja som asi divná,mám 24 a ja sa cítim strašne stará, že som premrhala minimálne štyri roky, už som mohla mať dve deti D: niekedy ma z toho pochytí taká depka,ako aj včera večer, nechcem si pripúšťať svoju situáciu, ale niekedy sa to nedá, pekne som si poplakala do vankúša, sama samučičká a zaspala ako bábätko,juj ako ho ja chcem

jancecka

bleeee, baby, fuj fajčenie D: mne to tak vadí, ja by som to hned zakázala D: a inak viete že môj Miško už dva týždne odoláva? dúfam že to bude natrvalo, inak je veľmi zlatý, robí to kôli bábätku, lebo na tých krabičkách je napísané že fajčenie zabíja spermie,až na to že on je v poriadku, ale nevadí, určite mu to neuškodí

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk