Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

aj ja si myslim, ze to mas z tej laparoskopie Janka. Ved sa skus dovolat k dr,a ten ti uz poradi.
Dnes vsetkych z personalneho pustili o dvanastej domov a mi tu musime tvrdnut. Ale dnes sa nejako ulievam, nieje tu ziadni riaditel, ani sefovia.

jancecka

a nejaké tabletky od bolesti ti nepomáhajú? pripravila ťa doktorka na to keď ti dávala strojček alebo si to nečakala?

barbinka

to je také nechutné bolestivé vo vnútri úst. nie na dasne. mám to iba na jednej strane na líci, lebo sa o to oškiera ten strojček. najlepšie to je,keď spím.

jancecka

to je teda, dosť D: čo je to afta? taká ranka na vnútri ďasna? sa ti to oškiera o ďasno? nám mama dávala do úst nejakú fialovú vodičku, keď sme boli malé,keď sme mali nejaké ranky, oliate ústa zvnútra, vačky nad zubami alebo keď som si pohrýzla zvnútra líce :D a vždy to pomohlo

barbinka

janka ďakujem, si zlatá.
proste ma to bolí a nejako som bez nálady z toho. a kamoška mi vravela, že to budem mať tak mesiac tú aftu. že musím mesiac počkať dokým to prebolí. to je ešte celkom dlhá doba, nie?

jancecka

tak počkaj, ako ti len vylepšíme náladu :D skúsim nejaký vtip :DD

O hrochovi
Akoby sa hroch o stenu hádzal.

O čerstvom otcovi
Idú mu (p)lienky popod oči.

O manželstve
Všade dobre, doma manželka.

O meškaní
Kto neskoro chodí, dostane valčekom na cesto.

jancecka

trošku si ma upokojila barbi a neboj, ani nebudeš vedieť ako a bude za päť minút pol tretej :DD uvidíš :D ved s nami ti to rýchlo ubehne ako mne s vami :D

barbinka

no ahojte baby. mne sa nechce, ale dnes mám obzvlášť veľa roboty a to chcem odísť dnes 14:30.
janka podľa mňa to môže byť aj z toho, ale to je moja domnienka, takže bude lepšie keď si to zistíš od odborníka.

jancecka

ahojky :D mne :D pripájam sa :DDD baby mám problém, teda neviem či problém, ale mám menzes a vychádzajú zo mňa dosť veľké krvné zrazeniny D: tak zvláštne to bolí, ani neviem či je to bolesť alebo tlak, môže to byť následok tej laparky a toho, že mi čistili maternicu? nemôžem sa dovolať doktorke