Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

no mne sa v tomto počasí teda nechce nič, iba by som spala a spala. ani tenis nemám dneska, tak pôjdeme asi cvičiť. tak aspoň niečo.

jancecka

júj, ja by som behla a aj by sa mi chcelo,len nie v robote trčat, už vidím výhodu skorého vstávania - skorý odchod z práce, papa krishka, maj sa pekne

krisha

majte sa kocky, ja uz pomaly odchadzam, este chcem behnut do Ikei a Avionu, moc sa mi nechce..ale co uz...majte sa

krisha

veru tak, vstavam o takej neludskej hodine:-D Ahoj Barbinka, neboj, to si zvyknes, aj moja mama, ked zacala nosit umely chrup si nevedela zvyknut a teraz spapka vsetko

barbinka

no a už mám spodný strojček. bola som na obede a ja neviem s tým jesť. hodinu som sa tam mordovala s tým jedlom a aj tak som to nezjedla. som hladná. vyzerá to tak, že schudnem. no ale ja už nechcem schudnúť, lebo nebudem mať žiadnu silu. jaaaaj.

barbinka

ahojte dievčatá, aj ja sa triasiem,aj som nevyspatá, ale čo už noo. musíme si počkať na ďalšie leto.
ja som cez víkend nič extra nerobila, keďže som mala Miška v Tatrách.
v piatok som s bývalými spolužiačkami si sadnúť. v sobotu som celý deň makala na pumpe, v nedeľu som si upratovala a vylihovala, no a včera som bola za babkou v nemocnici a potom mi už prišiel aj Miško, tak sme boli spolu a prišla som domov asi o jednej. a 6:30 som už bola hore.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk