Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

ventil

no teda baby, to je neuveritelne! vzdy ked sem ja pridem tak tu nikto nie je. dr.jajboli, nemas nahodou na ploche pocitaca vela ikon? vtedy je totiz pocitac velmi pomaly. ak mas, skus si ich pozakladat tak, aby neboli na ploche a uvidis, ze sa ti to zrychli. pozerala som si diskusne forum, to je neuveritelne ake temy tam niektori ludia davaju! to su asi este deti, ktore nevedia, ako stravit dlhu chvilu. no, vyskusam zajtra, mozno vas tu niektoru objavim. papa a dobru noc!

krisha

no hej...ja si prilezitostne vypijem a prilezitost sa vyskytuje u mna kazdy vikend:-D ale zas si nemyslite, ze som nejaka alkoholicka:-D
Lucim sa s vami na dnes dievcence.....zajtra sa vidime

jancecka

:D vieš taká silná nátura ako ja a svokra, to sa nevidí :DD boli sme také veselé až príliš :D a keď sme sa postavili, tak sa nám krútila hlava :D vieš keď niekto vôbec nepije ani prípitky, jeho telo nie je zvyknuté :D ale tak sranda musí byť

jancecka

hlavne mne :D nemusím to už čuchať :D som zvedavá koľko to vydrží a fernet, obľúbená pijatika Miškova :D mne najviac chutí vajcový koňak ale ja som sa minule so svokrou napila z dezertu D: bol plnený čerešňovým likérom

krisha

ved uz cely tyzden dochadzam:-D Sampanske nepovazujem za alkohol, inak oblubujem fernet citrus:-D
Gratulujem Jancecka...teda nie tebe, ale Miskovi