Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

v tescu nemáme nič a v DMku máme, ale nie je moc na výber, len nálepky a laky, to je všetko, vieš, šak Topoľčany :D

krisha

ja zaspavam stale...ci si kavu dam alebo nedam...Tak som si radsej spravila cajik. Este prezit dnesok, zajtra a konecne vikend.
Janka, a nemate tam DMdrogeriu? Tam vzdy maju nejake somaarinky na nechtiky, alebo aj v Tescu.

jancecka

asi aj ja taká ostanem :D vždy sa nechám oklamať výzorom na fotke a potom banujem, lenže ja nemám veľa možností v Topoľčanoch, tam nie je veľa obchodov s doplnkami na nehety :D
nejako zaspávam, aj kávu som si spravila, bude ma bolieť žalúdok a aj tak ma neprebudí, ale čo už

jancecka

presne tak :D aj tak tam bolo všetko nekvalitné, stránku som ti už napísala do RPčky :D pokochaj sa pohladom :DD

krisha

ja netusim...moze to vyzerat pekne. ale ja by som sa s tym netrapila, nemala by som na to nervy. Tak, ale vies, vacsine bab sa to paci, objedna si, zaplati a ked ma firma na ucte peniazky je jej jedno, ci sa to da pouzit alebo nie..

krisha

ahaa..no ja sa chcem len inspirovat, mam toho doma dost:-D mozes mi ju hodit do posty na pokeci. No s tymi kvietkami, som ti to hovorila tusim, bola to novinka, ale aj nechtarky na to nadavaju, lebo tie kvietky su krehke a lamu sa,aj ked sa ich snazis jemno a s pinzetou nabrat, nie vzdy sa to podari..

jancecka

raz som si objednala, ale vieš čo, nechcem byť hnusná ale nepáčili sa mi D: objednala som si sušené kvety - celé rosypané, odlakovač - neodlakuje poriadne, musím riadne drhnúť, nálepky - nejako mi nedržia na nehete, pilníky - sú úplne mäkké, už si nikdy neobjednám, ja to musím vidieť,ale ak chceš, tak, počkaj sem môžem napísať adresu intenetovú?