Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

si sa musela dostat do tenisoveho kolobehu:-D Uz sa konecne aj Janka ozvala, tak som predsa len mala pravdu, ze tazko maka:-D
Ja tiez tak postupne, netreba to prehanat, uz sa tesim na obed, ani neviem co mame, ale som hladna ako vlk

barbinka

aj áno. ale nechce sa mi. tak si to robím tak postupne. a ty ako?
včera som mala tenis, ale až o siedmej večer, o ôsmej už tma ako v rohu. ako zapli nám svetlá, ale tak ma komáre doštípali, že až. dúfam, že už tak neskoro nebudeme hrať. a inak konečne som super hrala. lebo odkedy som doma z dovolenky sme uz boli 4krát hrať a až včera to bolo ono. tak som rada, už som sa bála, že ani hrať už neviem.

barbinka

aj ja želám pekné dobré ránko všetkým. aj ja som rada, že naša téma je späť.
inak krishka tá janka sa včera vôbec neukázala.

krisha

dobre rano, tak sa to nakoniec vyriesilo...nuz kde sa vela pracuje, tam sa robia aj chyby:-D Tak sme vsetci radi,ze nasa tema je spat.
Pekny dnik vsetkym

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.