Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

vitana

myslim, ze smutneho zaziva kazdy dost v sukromnom zivote :( mna taketo citanie vzdy potesi :) ved sme obycajny ludia s obycanjnymi starostami a radostami :)
skus nejaku pikantnu omacku, s tou sa nikdy nic nepokazi...hmmm k tomu cerstva zeleninka, hotova mnamka

schellly

Rozhodla som sa, že prispejem aj ja. Čo som dnes zažila? Nič zvlašnte... sedím v praci a da sa povedať, že nemam nič na robote a nudím sa. V hlave sa mi planuje moja oslava narodenín, ktorú mam až za 2 mesiace :D:D Budem robiť grilovačku pri jazere a mam ťažku dilemmu. Neviem, aku omačku mam dať k tomu mäsu. Neviem sa rozhodnúť... Môže byť aj takýto príspevok, či len smutný ??

dr.jajbolí

Vitana, ďakujem za slová útechy, ale teraz už fakt idem na robotu a poobede sa určite mrknem na túto stránku. O.i. ovládam aj jazyky, ale je to prd platné... Papá
Ps: v ktorom kúte Slovenska sa nachádzaš?

vitana

uf to ma mrzi, ako moja mamka vravi "za dobre nikdy nic dobre necakaj" skoda,ze to naozaj plati. keby sme vsetci boli k sebe trosku ohladuplnejsi a milsi, ako by sa nam super zilo :)
A vies co, keby som bola zamestnavatel ja, urcite by som brala z "kazdeho rozka troska" mladi maju sice vyhody, ze vedia viacej jazyky ako starsi, lenze oni maju zasa viacej skusenosti a vedia ako sa v istych situaciach zachovat...na toto asi viaceri zamestnavatelia zabudaju... cely svet je postaveny na hlavu.
My sa mozme akurat tak postavit a postazovat sa, nezmenime s tym nic, ale ulavi sa nam :) som rada, ze som ti aspon trosku pomohla, na to toto forum vlastne je :)
A este raz, hlavu hore a nepremarni dnesny den sedenim pri telke,alebo pri PC. Ved zivot je taky krasny...aj ked su problemy :) no a co, bez nich by bola nuda :)

dr.jajbolí

Vitana, si taká zlatá, ďakujem ti za milé slová, nejako ma "nakopli" Mám priateľky, ale všetky pracujú. Susedka bola doma na PN dlhodobo, bolo nám spolu dobre, podporovali sme sa, šli sme aj na prechádzky, na nákupy, ale už je aj tá v práci. Nuž, dbám o seba tak, že sa pekne upravím po raňajšej toalete, makeup a tak, ale obliekanie a ísť von, ma už nebaví, asi som niekoľko kg aj pribrala-fuj. Od nudy som začala jesť ovocie, potom lupienky, niekedy oriešky a veru, hluším aj horkú čokoládu, ale momentálne čokoládové obdobie už prešlo. Strašne veľa som sa učila na kadejaké výberové konania, lebo keď chceš pracovať v štátnej správe, musí vedieť zákony, ja ich sypem a môžem si s nimi vytrieť aj ..., nikde ma nevzali, vraj som šikovná, blá,blá,blá, ale vzali sme mladšieho. Tak som sa teraz tak uzavrela do seba a asi teraz vychádza na mne toľká vyčerpanosť z tých stresov a učenia. Verím, že to prejde, za to ti ďakujem, že si ma tak nakopla. Vieš, tu sú ľudia takí sebeckí a falošní, do očí sú milí, ľutujú ťa, ale pritom každý hľadí len na seba a svoje výhody. Nikto ti nepomôže. JA som toľkým pomohla nájsť si prácu, a teraz.. vidíš... Nuž, fakt sme všelijakí...

dr.jajbolí

Vidíš, už aj mi to všetko dochádza. Určite ste všetci mladší, čo si tu píšete. Predsa sa nedám vami zahambiť. Idem si na robotu, idem upratovať šuflíky, potriediť písomnosti(je ich toľko, ako v mestskom archíve).Možno ma aj zuby prestanú bolieť. Takže urobím kukuč do PC len poobede, lebo nakoniec budem aj na PC závislá, ach... hrozné.... Majte sa zatiaľ všetci a ďakujem !

vitana

a nemas nejaku kamosku? isla by si ju pozriet, resp. by ste sa nudili niekdy spolu. v takomto pripade nemozes byt sama, lebo depka si ta rychlo najde. ja viem, ze sa mi hovori, ale hadam nechces vyzerat ako strasidlo :) musis o seba dbat a hlavne sa neopustaj, ved svet sa ti predsa nezrutil!!

dr.jajbolí

Ja som si myslela, že keď som už doma, tak si fakt všetko porobím, ale ja len čumím do blba, sedím pri PC, navarím, idem so psíkom von, a to je všetko. Nebaví ma čítať, nič ma nebaví, nič nie som schopná robiť. Bola som v nemocnici, mám problémy s chrbticou, mám až panický strach, že sa mi vrátia bolesti. Mám zúžený spinálny kanál a povedali mi, že to by bola ťažká operácia, tak len čakať, kým sa "zavrie" a ja ostanem na vozíčku. Že by som bola hypochoner? Čo myslíte? Preskakuje mi? Nie som optimista. Potrebujem povzbudiť,"nakopať" aby som sa niekam pohla, alebo robila niečo so sebou. Ani cvičiť sa mi nechce, a predtým som aktívne športovala, behala, bicyklovala, stolný tenis, badmington, gymnastika, kalanetika a čo ja viem čo. Chodila som do kaderníctva, ku kozmetičke, a teraz-je mi jedno, ako vypadám, už ani obliekať ma nebaví.POMÓÓÓC...!