Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

áno, robila som prijímačky. soc.práca je dosť vyhľadávaný odbor a hlási sa tam veľa ľudí a berú minimálny počet ľudí. a neviem v akom zmysle myslíš to, že či by sa ti to oplatilo študovať.

krisha

som ti pisala, ze bracho ide na ten fest do Wien...v piatok som sa k nemu pridala a prisla som odtial v sobotu doobeda, ledva som videla, zacala som pomaly balit..ale musela som ponahlat, lebo na vecer som bola dohodnuta s partiou v Leop, ze vyrazime do ulic...takze som sa dala trocha dokopy a cestovala domov. S Oliverom, jednou velkou taskou...vo vlaku, Prisadla si k nam rodinka s asi 6 rocnou dcerkou, kt Olivera totalne znicila:-D Vecer o 9 sme vyrazili, prisla som v nedelu rano domov, pobehali sme asi vsetky podniky co v meste existuju...Spala som asi do dvanastej, prisiel pre mna bracho v celkom culom stave, co som sa cudovala a sli sme pre krabice..takze som skoro komplet vystahovana...dnes pojdem pre ostatok a zajtra ma rozlucku o susedmi...

barbinka

no minimálne rok. s obručou okolo hlavy? haaaa, to je aký? to určite nie. ten horný budem mať priesvitný a spodný kovový. však spodne zuby nie sú moc vidieť.

Ivulik66

hmmm vííkend doma som pomáhala mame upratovať...a snažila som sa dotlačit ku knihám, lebo tento rok maturujem.....a rozmýšlam že by som išla študovať soc.prácu...??barbi robila si aj prijímačky???oplatilo by sa mi to študovať?? no a dnes má prísť brat so synovcom tak sa na nich teším...:-)

jancecka

pekne :D a koľko budeš ten strojček mať? A to je taký viditeľný? Strieborný? aj s takou obručou okolo hlavy??? :DDDD

barbinka

ventil je naozaj žena? kokso, haluz, haaaa.
inak zajtra idem na tie odtlačky zubov a možno už ďaľší týždeň mi nasadia horný strojček.
a potom asi po mesiaci aj spodný.