Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

no janka, my sme boli len my dvaja. ja a môj Miško. boli sme 10 nocí, nechala som tam za ubytko, cestu plus, čo som tam minula na jedlo a na blbinky 10.500,-Sk na naše.
inak bolo krásne, až moc teplo niekedy, ale potom sme si už zvykli.
boli sme na výlete na biokove, to je prírodná rezervácia a na hore vo výške 1762m. tam už bolo chladno celkom. no a inak sme každý deň chodili na pláž sa slniť, kúpať, potom sme sa napapali buď doma, alebo vonku, troška si oddýchli a chodili sa na večer prechádzať a fotiť zaujímavé miesta. V makarskej je aj nočný život, no my nie sme moc na taký nočný život, takže sme neflámovali.

krisha

ahojte, obzvlast zdravim nasu dovolenkarku:-) Je to hnusne odchadzat od mora, cooo? Ja sa dnes ulievam z prace, som bola u zubarky, vsetko v pohode, nic mi nerobila a rozmyslam, co s nacatym dnom. Idem asi pozhanat nejake krabice na zbalenie... Majte sa tu pekne, ja obcas mrknem. Pa

jancecka

inak barbi napíš mi zážitky z dovolenky :D ako bolo :D koľko vás vlastne šlo :D a tak, nech sa aspoň pokochám :D predstavami

jancecka

Ďakujem Barbi, ja aj tak stále na to myslím, aj keď nejako extra si to neberiem, stále si myslím, že sa mi podarí otehotnieť,a ak predsa len nie, tak asi mi je to umelé oplodnenie súdené

barbinka

ahoj janka, čítala som si, čo sa ti všetko stalo. nechcem ti to znova nejako pripomínať, tak len toľko, že ti držím palčeky, aby sa ti splnilo, čo si želáš.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk