Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

samozrejme :D inak by som tam nešla, vieš ráno ako idem do práce je mi chladno a svetríky by bodli :D ale aj Miško vymrva že nemá žiadne mikiny a nejaké športové nohavice ak trafím veľkosť :D máme to inak do Trenčína asi 458 minút cestu, čiže meniť nepôjdem, musím trafiť veľkosť a aj ja chcem rifle nejaké, lebo všetko mám len letné veci :D

krisha

ani ja by som nemohla byvat v nejakej kobke...tiez mam fajnovu rit:-d a neznasam aj bordel v byte, no priznam, ze obcas si ho tam narobim...Super, aj si planujes nieco kupit?

jancecka

ale nie, jemu to nevadí, hovorí že veď som chalan :D čo tam po luxuse :D ale ja by som tam nedokázala byť ani jednu noc :D vieš fajnová riť :DD
inak akurát mi sestra volala že môžeme večer do toho Maxu behnúť, tak sa teším :D mám plán na večer :DD

krisha

on je taky dobrodruh, jemu je jedno co robi, hlavne, ze robi. Normalne cakam, ze raz ho uvidim jak visi na nasej budove a umyva okna:-D Chudacik..ale iste mu to nevadi, ved tam chodia prakticky len prespat, nie?

jancecka

:DDD smejem sa na predstave ako môj umýva okná :DDDDDD
pamätám si ako sme asi pred 2 týždňami boli pozrieť manželov na ubytovni, povedali nám adresu, ulicu všetko, zrazu už sme tam boli, perfektné moderné čistučko nové bytovky, fialková,zelená, oranžová fasáda, no úžasné, my otvorené ústa aj so sestrou, "to tuto bývajú? Za tie lacné peniaze?"" a zrazu nám len na okno autq zaklope švagor, otočíme svoj zrak a zbadáme v jame, obrastené rôznymi kríčami taký pajzel jak svet :DDDD

krisha

veru tak, aj moj kamarat tak robi a byva na ubytovni v Ba. On obcas aj umyva okna na tych obrovskych budovach co su tu:-D

jancecka

hej, celý týždeň už mesiac, aj mi chýba a ako, ale zase mám v izbe poriadok celý týždeň okrem víkendu :D a zarobí tam lepšie ako doma D: ved kde ponúkajú prácu tam ide :DD v lamači robia tesco

jancecka

krisha, sadrokarton letí :D môj manžel a aj sestrin manžel majú naň živnosť a robia spolu :D ešte s jedným chalošom :D

krisha

bracho pride pre mna...On s kamaratom, okrem toho ze chodi aj normalne do prace, ma aj zivnostensky list a chodievaju robit sadrokarton, plavajucu podlahu...takze maju malu dodavku. Uz ho mam zjednaneho:-D ja chodievam do prace uzasnou bratislavskou mestkou dopravou:-D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.