Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

má nejaké veľké problémy s tým počítačom, nejako nás ovláda technika :D niekedy si pripadám ako vo fantastickom filme, aj mne si dnes robí internet čo chce ale väčšinou nič nerobí D: pomaly mi ide, ale čo už, musím sa s tým zmieriť, tvoj víkend bol pestrejší :D inak na také nákupy sa aj ja chystám,nejaké jesenné veci :D hlavne nohavice, väčšinou sa mi sprali :DDD

krisha

Ja som trocha pracovala v zahrade, trocha nakupovala, trocha vyrazila s partiou, s Oliverom sme boli vonku..takze taky pestry:-D Dnes je v robote nuda, len rano som mala robotu...Takze bludim po nete. Pozdravuje Jajboli, nedaju sa jej odosielat prispevky...som s nou kecala na skype

jancecka

ahoj krishka, viacmenej pracovný aj oddychový :D robili sme kúrenie u nás v podkroví a švagrina mala meninové aj narodeninové oslavy, takže tak všeliak :D inak fajn,len sa mi nechcelo vstávať ráno do práce a to som ani netušila koľko budem mať roboty, a ako ty?

jancecka

:-) asi tak :DDD

ja už budem končiť, dnes idem skôr, lebo musím stihnúť ešte poštu v Prašiciach, do tretej hodiny, mám 9 balíkov, čo si ľudia objednali múku, a treba im to poslať, idú sviatky, aspoň mám dôvod skônčiť skôr :DD

jancecka

ahoj krishka :D aj ja som tu :DD dnes som tu sama, v celej kancelárii, ani ocino tu nie je, tak všetko vybavujem :DD zdvíham telefóny, predávam múku, tak mám trošku drdy :DDD

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk