Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

hej? tak aj ja mlčím :D zdvihla si mi náladu, napísala som aj RNG a verím, že on niečo vymyslí a prírodnou cestou sa mi podarí otehotnieť, teraz sa len jedného obávam, že aj sestra bude mať to isté, máme tie isté príznaky, tie isté problémy,ona ide na laparoskopiu v septembri, to by som hádam ťažšie znášala ako mňa D.

krisha

samozrejme ze ano, ani sekundu by som nevahala, ak by som tuzila po babatku. Nic v zlom, ale nechapem takychto krestanov...preco by Boh alebo Jezis nedoprial tvojej svokre vnucatka, ked je tak silne veriaca? Je to cudne, ale myslim, ze tato tema je na ZDRAVIE.SK zakazana, takze uz mlcim

jancecka

dakujem krishka, je mi troška lepšie, ved som predsa optimista, a ak je čo i len malá nádej, tak ju využijem, a ak nebude tak podstúpime umelé oplodnenie, v tom sme si s Miškom istí, ale rodine, hlavne jeho rodine to nepovieme, švagor ako kňaz by nás od toho odhováral. Je to taký istý hriech ako potrat. Ale neviem prečo. Ved sa trošku len napomôže bábätku. Neviem prečo to cirkev tak bere. Ty by si čo spravila? podstúpila by si umelé oplodnenie, keby si vedela, že iná možnosť nie je?

krisha

Jancecka, chudatko moje, az mi je do placu, ked som si precitala tvoj prispevok. Neviem ako ti poradit...skusajte to s manzelom prirodzenou cestou a verte, ze sa to podari. Ak nie, o vsetkom sa s Miskom porad a povedzte to rodine. Ak vas maju radi, co urcite maju, tak vas pochopia.Aj mojej svagrinej povedali, ze nebude mat deti a pozri, z Dominiky je uz skolacka.

jancecka

ahojte dievčence, nechce sa mi ani písať, v nemocnici mi bolo super, naozaj, narkozu som dobre znášala, ked som sa opýtala ako dopadol zákrok nikto mi nevedel povedať, lebo lekár ktorý ho vykonával si vzal dovolenku. Včera ma pustili domov a keby som sa neopýtala, ani mi nepovedia ako to dopadlo. taký mladý pekný doktor mi povedal že mám neprechodné oba vajcovody. Povedal mi to s úsmevom, tak som si nerobila starosti. Dnes som išla s prepúšťacou správou mojej gynekologičke. Tá sa chytila za hlavu, ostalo mi špatne, tak som si sadla. Dala mi kontakty na zariadenia, kde robia umelé oplodnenia. Držala som tie kontakty v rukách a nemohla som tomu uveriť, nezmohla som sa ani na slovo. Keď videla že ma to viviedlo z miery, vravela, že s tým sa ťažko niečo dá robiť. Vraj po tom prefuku čo mi robili, môžem ešte do 3 mesiacov otehotnieť normálnou cestou, ak nie, tak sa mám informovať na umelé oplodnenie. Ja podstúpim to oplodnenie, ale robí mi starosti ako to zakryjem pred mojím švagrom, rodičmi a svokrovcami. Všetci sú dobrí kresťania, a umelé oplodnenie cirkev berie za hriech ako potrat. Neviem čo mám robiť. Svokra nebude mať ani vnúčence, syn kňaz, dcéra downov syndrom a nevesta nemôže otehotnieť. Je mi do plaču ale nemôžem, som v práci, mám jej hrozne veľa, snáď sa zachvíľku odreagujem. Čo mám robiť?

krisha

ahoj Schelly...ja som sa sem az teraz cez obed dostala, mam veeela roboty, dohanam zameskane.Barbi je na dovolenke, Jancecka asi este v nemocnici alebo PN, Jajboli zariaduje bytik, Sisik sa spamatava z oslavy, Sedmikraska sem mozno mrkne aj ked ma dnes volno.

schelly

Čaute babyzne jedny neporiadne :) Ste tu žiadna nenapísala od minulého štvrtka, som tu tému nemohla ani najsť. Bola tak ďaleko zapratana :) Aký ste malí weekned? Ja som mala piatok volno, išli sme pozrieť tých svokrovcov do Dubnice. Bolo super. V nedelu sme boli aj v Ilave na jarmoku. kupila som si klobúčik heh

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk