Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ved aj ja s tebou Janka, budem ti drzat palce, ci paste, aby vsetko dobre dopadlo a takto o rok uz sem nebudes stihat pisat, lebo sa budes starat o maleho drobca:-)))

jancecka

chudatko, súcitim s ňou, mala by som tam byť tri dni pokiaľ nenastanú komplikácie, lenže akurát bude víkend, čiže skôr ako v pondelok ma nepustia

krisha

zajtra alebo v piatok? Neviem. Urcite na nu budem mysliet. Co teraz musia niektore zeny podniknut, aby mohli mat babo. Aj moja byvala koleg. sa snazi uz tri roky o babo a nic. Aj na umelom oplodneni bola 2x a nic. Byvala taka nadopovana hormonmi, ze jej byvalo stale zle, mavala navaly. Teraz ma totalne oslabenu imunitu a dr jej neodporucila dalsie umele, lebo by sa zase nepodarilo. Chuda, je taka nestastna.

jancecka

bože baby, mám kooopec roboty,musím všetko v práci pripraviť aby tu bezo mňa neumreli :D ani som nevedela že som taká potrebná :DD asi budem pýtať zvýšenie platu :D barbi zajtra ráno tam mám byť

krisha

dakujem:-) sama si si urcite precitala, ze ma do toho zatiahla uplne nevinne. Porovnavat bigla a kokra je ako keby si porovnavala M.Mansona a T. Bezdedu:-) su to dve total odlisne plemena, aj ked su obaja polovnicke rasy.
Jancecka, ty ako? Zaludocna nervozita rastie?

barbinka

no tak to určite. kašlem ja na ňu, nebude sa navážať do mojich netkamarátiek. kebyže si sa ty navážala a až potom ona do teba, tak by som bola ticho.

krisha

ale mala si sa nato vy.... Zas budu aj do teba rypat. Moj oco 20 rokov cvicil psov, tak asi som od neho nieco pochytila, co sa tyka starostlivosti a vychovy.