Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

no vidis...ani mna to nenapadlo, ja som len chcela poradit tej kocke, co zalozila temu a obratilo sa to nevinne proti mne:-(

barbinka

krishka idem kuknúť tú tému. keďže nemám psa, tak som tam ani nenakukla a už vôbec by ma nenapadlo, že v takej milej téme môže dôjsť k napádaniu.

krisha

ved ma to aj tesi:-))) ale nie, normalne mam obavy z toho, ze takto starnem a lepsie to uz nebude, stale budem mat viac a viac:-)

jancecka

prepáčte, nechcela som pridať dvakrát :D , hej krishka ty naše šteniatko aj teba to čaká,lenže môže ťa tešiť to,že my budeme zase o niečo staršie :D

krisha

jaaa?? Ale nie:-) Ked sme uz pri tych steniatkach...na jednej teme som sa dost vytocila, uz do mna zaparali ako do teba Barbi. Jedna baba mi tam isla radit ako sa mam starat o Olivera a ako ho mam vychovavat a pri tom ju nikto o to neziadal. Prestala som tam pisat, lebo to nemalo vyznam...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk