Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ved preto ho aj nejedavavam ked som chora,Barbi. Maximalne citron do cajika, ale to moc nemusim. Ja som nepovedala, ze probiotika su skodlive, ja ich ako tabletky nejem kvoli presvedceniu. Nieco ako vegetarian:-)

barbinka

krishka ale ovocie dosť zahlieňuje. hlavne keď si chorá sa moc neodporúča. a tie probiotiká v tabletkách nie sú vôbec škodlivé. a áno máš ich aj v jogurtoch, ale také nebadateľné množstvo. ja ale jem jogortíky každý deň skoro.

jancecka

:-) ak máš pravdu, tak si asi kúpim čokoládu a budem veriť, že je to všeliek a nepriberá sa z neho :D inak riadne mi chutí sladké

krisha

vidis..presne tak som to myslela:-) A je to aj o reklame..napr ak si kupis praci prasok s uzasnou reklamou maspocit, ze mas najcistejsie pradlo na okoli:-) Tak isto je to aj s vitaminmi a doplnkami.

jancecka

inak to hej :D ked si niekto namýšla, že mu práve napr.probiotiká pomôžu, tak to tak aj je :DDDD a keď tomu neverí, tak mu tonepomôže

krisha

no jasne, moze byt. Ved doktori su mudrejsi ako ja:-)) To ja mam tak nejako v hlave asi. Uz som o tom tusim aj na Ahojte s niekym pisala. A takisto si myslim, ze viacere choroby vychadzaju z psychickeho stavu cloveka. Teda to psychicke sa odraza na fyzickom a vzajomne sa prepajaju.

jancecka

nie, neodradíš :D ja si rada vypočujem aj názor iných, lenže dnes sa ma na anesteziologii pýtali aké užívam lieky, ja som im vymenovala všetky potravinové doplnky, medzi nimi aj probiotiká,ona ma pochválila, že je to len dobré ale vraj to s liekami nič nemá, vraj to neničí pečeň. to som už aj pred tým počula

krisha

Janka, to je len moj nazor:-) Napr. namiesto betakarotenu z lekarne si spravim mrkvovy salatik:-) Som uz raz taka. Vsetky doplnky stravy a vitaminy maju v sebe chemiu, preto som ich odporcom. Ale vela ludom pomahaju, aspon si to myslia, ale ja si myslim, ze je to skor o reklame a psychike. Ale je to naozaj len moj nazor a nechcem ta od nicoho odradit Janka

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.