Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

Krisha, nechcem sa hrať na múdru, ale aj ja som mávala takéto stavy cez leto, cez zimu ani nie, ale cez leto nádcha ako vyšita, inak pred letom som začala piť zelený jačmeň a až teraz som si uvedomila, že je tomu tri mesiace čo som nemala ani sopel :DDD môže to byť tým, nie? Vraj to podporuje imunitu :D ani oparu som nemala :DD a to som si myslela že mi to nepomáha :D

barbinka

tak áno janka oddýchnem, však zajtra ideme so sestrou do Auparku po práci, lebo včera som nič nekúpila. vo štvrtok som chcela ísť na kozmetiku a ku kaderníčke, ale asi majú obe dovolenku, takže super. no ale aspoň ostrihať sa pôjdem niekde inde. ale kozmetiku nebudem riskovať radšej.

krisha

neviem co som dostala, ale cez leto byvam pravidelne chora a teraz ma to chytilo na dovolenke. Ked sme prisli, tak prsalo, v noci bola burka ale na druhy den sa vyjasnilo a odvtedy bolo pekne. Boli by sme aj dlhsie, ale ja uz som nevladala,

barbinka

krishka však to si nebola ani týždeň. z čoho si takto ochorela? čo sa stalo? teraz sa budeš do konca týždňa doma liečiť?

barbinka

no ja som to prežila, ale ešte aj sestra mi odišla spať k svojmu priateľovi, čiže som úplne sama a to ja nebývam, takže nezvyk. som si vyprala tri práčky, zajtra budem asi žehliť. sa postupne chystám na dovolenku. dnes idem na tenis. jupiiii

jancecka

ahojte :D je to super keď nás tu je viac :DD ahoj krishka, fakt sa mi to zdá skoro,mária ako sa máš, niečo nové ohľadomo vybavovania zdravia? ahoj barbi, ako si prežila večer bez drahého?